co koupit blízkým

Co koupit blízkým k Vánocům, aby vás to nezruinovalo?

Vánoce se kvapem blíží, což znamená, že je načase začít nakupovat vánoční dárky. Rozhodně to nenechávejte až na den před Štědrým dnem, protože právě tehdy je v obchodech nejvíce lidí a zboží je buď vyprodané, nebo naprosto rozebrané. Začněte nakupovat už nyní, vyhnete se tak tomu vánočnímu spěchu. Pokud nevíte, co svým blízkým koupit, a netoužíte zrovna po něčem předraženém, přinášíme vám pár tipů, co si buď můžete koupit, nebo co lehce vyrobíte během deštivého listopadového dne.

Babičkám lakované hrníčky!

Pokud máte poblíž IKEU, tak si do ní zajeďte pro jednobarevné hrníčky. Připravte si pak doma mísu s horkou vodou, do které nalijete laky na nehty různých barev. Do této vody pak vnoříte hrnečky a vzniknou vám krásné, batikované hrníčky, které svůj vzor ze sebe jen tak neumyjí. Babičky jistě takovou domácí práci ocení – a navíc hrníčků není nikdy dost!

Využijte slev v obchodech!

Jelikož končí podzim, začínají se do obchodů hrnout slevy. Přece jenom se musí udělat místo pro zimní kolekci – a jak jinak rychle vyprázdnit věšáky, když ne velkými výprodeji! Díky výprodejům máte nyní šanci nakoupit vánoční dárky za zlomek ceny. Slevy jsou nejen v obchodech s oblečením, ale najdete je taky v obchodech s nábytkem či s elektronikou.

Nemusíte hledat oblečení jenom v kamenných prodejnách, ale taky hledejte v online obchodech, kde najdete taky celou řadu slev.

Tiger je záchrana

Dárky, které vás nezruinují, najdete taky v oblíbeném obchodu Tiger. Zde najdete naprosto fenomenální věci. Najdete zde nejen bytové doplňky, ale i hračky, dekoraci, srandičky či potřeby do kuchyně.

Samozřejmě můžete využít ještě jiných obchodů, kde jsou věci poměrně levné. Nabízí se například IKEA, kde ale najdete většinou nábytek či bytové doplňky, popřípadě hračky. Když však nic nemáte, tatínkovi kupte aspoň žárovku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..