Kolik vydělávají modelky

Kolik vydělávají nejžádanější modelky?

Dnešním světem hýbou peníze. Bez peněz bychom neměli, kde bydlet, neměli bychom, co jíst, mnohdy bychom ani nespasili naše zdraví, pokud by to bylo nutné. Člověk si tak v dnešní době musí skutečně najít takovou práci, která ho uživí, která mu splní alespoň základní potřeby. Některým však práce v běžném zaměstnání nevyhovuje, proto se rozhodnou pro podnikání. Jiní jsou však natolik krásní, že  mohou dobře vydělávat například v modelingu.

Už několikrát se stalo, že se známé modelky staly značkou. Modelky byly tak žádané, že se jejich jméno stalo značkou, která byla skutečně vyhledávaná. Pojďme se podívat na to, jak na tom jsou finančně ty nejžádanější modelky světa.

Z cifer, které vydělávají, se vám rozhodně protočí panenky!

• Gisele Bündchen

Jednou z nejlépe placených modelek světa je i supermodelka Gisele Bündchen, která je původem sz Brazílie. Jedná se o modelku, jejíž jméno se skutečně stalo už známou značkou. Svou modelingovou dráhu zahájila už ve čtrnácti letech. Od čtrnácti let se však její příjmy vyhouply k neuvěřitelným dvaadvaceti milionům dolarů!

Jaké další modelky se řadí k těm nejžádanějším?

K dalším modelkám, jejichž jméno se stalo značkou jejich byznysu, se řadí i Adriana Lima, dále taky Gigi Hadid a samozřejmě Ashley Graham. Právě Ashley Graham je tou nejlépe placenou plus size modelkou. Dokonce ji fotí už i do prestižního časopisu Vogue.

Jaké jsou cifry, které se objevují na výplatnicích modelek?

Modelky, jejichž jméno je už i jejich značkou, si vydělávají skutečně hodně. Na výplatnicích se jim objevuje hned několik milionů dolarů. Například modelka Kendall Jenner si vydělává dvaadvacet milionů dolarů, Gigi Hadid si vydělává deset a půl milionů dolarů nebo Karlie Kloss si sáhne na devět milionů dolarů. Dále již zmiňovaná Ashley Graham si přijde na necelých šest milionů dolarů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..