Franšíza plná vín

Seznamte se s franšízou plnou vín! Tou je Cavavin!

Kdo by nemiloval víno! Víno je nápoj, v němž se nachází pravda. Je tedy hned jasné, proč se víno tak hojně pije. S vínem se však dá i skvěle podnikat. Pokud i vy máte zájem o podnikání, měli byste být součástí jednoho takového byznysu. Jistě, můžete si rozjet své vlastní podnikání a založit si svou vlastní značku, kterou následně procpete mezi konkurenci, ale taky můžete začít podnikat pomocí franchisingu, kdy se stanete partnerem už notoricky známé značky vín a kdy si tak pod touto značkou otevřete svou vlastní prodejnu. Tímto krokem sice zaplatíte více, než by byl váš základní kapitál u nové značky, ale na druhou stranu už budete mít svou škálu zákazníků a budete mít své jisté postavení na trhu. A jestli nevíte, s jakou značkou vín se oplatí spolupracovat, zamiřte do Francie!

Jistě, i v České republice máme unikátní vinotéky, které stojí za to. Jenže není nad pořádná kvalitní francouzská vína, nemyslíte? Pokud by žádná francouzská vinotéka v Česku nebyla, spokojili bychom se s těmi českými vinotékami, ale díky tomu, že na český trh nyní míří francouzská franšízová značka, se nemusíme spokojovat s tím českým vínem.

O jakou značku se jedná?

Na český trh nyní míří Francouzi velice oblíbená značka vína Cavavin. Jedná se o vinotéku, která působí na trhu už zhruba třicet let. Během těchto let se do nabídky dostala vína z proslulé oblasti Bordeaux nebo taky z Burgundska nebo taky z údolí Loiry.

Více o značce Cavavin:

Pokud byste se chtěli stát franšízantem této značky, je třeba o značce něco vědět. Značka Cavavin byla založena v roce 1985, a to Michelem Bourelem. Značka vyrostla na západě Francie. V současnosti se jedná o vinotéku, která se může pyšnit více jak 150 vinotékami, z nichž zhruba třicet sídlí v pařížském regionu.

Nyní má značka v nabídce více jak dva tisíce produktů z různých oblastí nejen Francie. Značka má tedy skutečně velký potenciál do budoucna.

Napsat komentář