Kam se nosí formální styl

Kam se nosí formální styl?

Móda jakožto taková má svá pravidla, podle kterých bychom se měli držet. Abychom to však neměli jen tak jednoduché, tak velmi ráda kombinuje různé styly a přidává nejnovější nejmodernější kousky, díky kterým budeme vypadat ještě stylověji. Samozřejmě než začneme kupovat jednotlivé kousky, měli bychom si uvědomit, kam se jaký styl nosí. Dejme tomu třeba ležérní – ten je vhodný na každodenní nošení. Okouzlíme s ním nejen na rande, které je někde v kavárně, ale také například na párty s partou dobrých přátel či tak můžeme jít například jen do obchodu. Ležérnost se nyní dá kombinovat s elegancí, proto tato kombinace je na již zmiňované rande trochu vhodnější. Kombinace elegantnosti a ležérnosti spočívá především v džínech a lodičkách. Pakliže přidáte ještě basic tričko a sako – to je pak to pravé.

Mnoho lidí si však klade otázku, kam se vyráží například ve formálním stylu. Jedná se o styl, který v sobě nese u žen lodičky či polobotky, dále úzké kalhoty nebo úzkou sukni, vypasovanou košili a šaty. Kabelka nebo sako jsou také jistým základem ženského formálního stylu. U pánů se jedná především o obleky, společenské kalhoty, saka, košile a polobotky, ke kterým dokonale ladí především pásek. Kam však s takovým stylem chodit a proč?

• Pohovor

Takový styl oblékněte například na pohovor, protože musíte udělat dobrý první dojem. Ten bude naprosto vynikající s takovým lookem, a tak se nemusíte bát, že byste nedostali místo, o kterém sníte. K tomuto looku a k této události však patří především hezky upravené vlasy a taky doplňky, jež jsou vhodně sladěny ke zbytku looku.

• Svatby

S formálním stylem ovšem zaujmete i na svatbě blízkých. Pakliže nevíte, jak se obléct a není svatba nařízena v jistém stylu či podle daného tématu, měli byste volit právě formální styl. Pánové neudělají nikdy špatně s oblekem a ženy rozhodně zaujmou v úzkých šatech ke kolenům.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..