snídaně v Praze

Kam na nejlepší snídani v Praze?

Léto je v plném proudu, což znamená, že využíváme teplého počasí, abychom někam cestovali. Přece jenom nechceme trávit během hezkého počasí čas jenom v pohodlí domova. Vydáváme se proto na výlety a přáteli nebo na výlety s rodinou, díky nimž získáváme plno skvělých zážitků do našeho alba vzpomínek. Měli bychom však navštěvovat také významná česká města, nikoliv pouze hrady a zámky nebo oblíbené zoologické zahrady, kterých je na území České republiky přibližně devatenáct. Samozřejmě všechny vyjmenované aktivity patří mezi skvělé využití volného času, přesto bychom měli dbát na to, abychom takové vynaložení volného času prožili i trochu jinak.

Mnoho lidí proto nelení a jede například poznat sousední město nebo navštěvuje památky v různých velkých městech naší země. Mezi klasickou zastávku, kterou musí alespoň jednou v životě vidět každý z nás, se řadí především Praha. Jakožto hlavní město má v sobě řadu památkových míst, které je samozřejmě třeba vidět. Pakliže bychom se snad zdrželi i na více než na jeden den, pak bychom mohli zajít i na snídani do unikátní skvělé kavárny nebo restaurace, kde podávají taková jídla, díky kterým se budeme oblizovat ještě nějaký ten pátek. Jaké kavárny tedy stojí za to, abychom si tam tu snídani dali?

• Waf Waf

Pokud toužíte po vaflích, ale samozřejmě nejen po nich, zamiřte do unikátní kavárničky Waf Waf, která má ty nejlepší snídaně v celé Praze. Samozřejmě tam nemusíte chodit pouze v ranních hodinách, ale za zastávku stojí toto místo i během celého zbytku dne. Jídlo je doplněno o čerstvé ovoce a pokrm vždy vypadá tak, že ho ani nechcete sníst.

• Café Louvre

Tato kavárna nadchne především svým vzhledem a najdete ji na Národní třídě. Je vhodná nejen pro snídaně, ale také i pro kávičku s přáteli, protože si ke kávě můžete objednat unikátní dezert, který lahodí oku, ale také i všem našich chuťovým buňkám.

Napsat komentář