nečistoty

Jak dostat nepříjemné nečistoty z vaší plotny?

Pokud vás baví vaření, určitě chcete, abyste měli také krásnou kuchyni, ve které se bude vařit jedna radost. Zaměřujete se především na unikátní varné desky, které jsou naprosto fantastické zejména v otázce vaření. Vaření je s moderní kuchyní mnohem radostnější a mnohdy i rychlejší. Pokud milujete vaření, pak chcete, abyste měli dostatečně velkou kuchyňskou linku. Tu je však někdy těžké udržovat stále čistou. Největší problémy dělá nerez, která se stala jakousi neodmyslitelnou součástí moderní kuchyně. Nesmíme však zapomínat ani na špinavé spáry mezi kachličkami, pokud tedy kachličkovou kuchyni máte. I to je věčný problém, který jde jen velmi těžce napravit.

Mezi další problematické čištění patří třeba spáleniny a mastnota v troubě, kterou jde však účinně odstranit nejen pomocí babských rad, ale především díky chemickým přípravkům, které najdete naprosto všude v obchodech. Další velmi problematické čištění je pak na plotně. Mnoho z nás má jistě sklokeramické desky, které jsou opravdu stylové, a hlavně je vaření na nich jedna radost. Varné desky jsou však velmi problematické na údržbu, pokud necháte některé nečistoty zaschnout a budou tam tak delší dobu, než je nutné.

Jak se s takovými nečistotami vypořádat?

Pokud nechcete zničit vaši varnou desku, rozhodně byste ji neměli čistit pomocí drátěnky nebo žiletky, protože to ji naprosto nenávratně zničí. Čištění je nutné provádět pouze měkkými houbami nebo utěrkami, které nejsou z drátěného materiálu. Mezi nejúčinnější přípravky na čištění varných desek patří rozhodně HG každodenní čistič keramických desek. I když je to chemický přípravek, je naprosto bezpečný a hlavně je k vaší keramické desce naprosto šetrný. Obecně tyto HG prostředky jsou velmi šetrné pro naši kuchyni, ale také i pro koupelnu. Vyčistí nejen nečistoty právě na sklokeramické desce, ale také i na kachličkách či mezi kachličkami v koupelně. Mimo jiné jsou vhodné i na nábytek, samozřejmě v trochu jiném provedení.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..