gelové nehty

Jak na domácí gelové nehty?

Do tvorby domácí manikúry se dalo v poslední době velké množství žen, protože právě ony nechtějí utrácet co měsíc za své nehty, které jsou pro ně jakousi ozdobou a dokončením celkového looku, který mají daný den na sobě. Navíc tvorba třeba gelových nehtů není nic zvláštního. Pokud se žena naučí, jak správně gelové nehty dělat, pak se může těšit především na to, že si bude moct takovouto činností třeba i přivydělávat. Chce to jen mít trpělivost a hlavně chuť se to naučit. To však po prvních nezdařilých pokusech mizí.

Ze všeho nejdřív je důležité si koupit potřebné vybavení. Mezi nejzákladnější věci se řadí samozřejmě UV lampa, dále samotné gely – a to jak barevné, tak průhledné, pak umělé nehty, pokud si nebudete tvořit gelovou manikúru na svých, dále pilníky v různých podobách (o nich poradí zejména prodavačky v obchodech, kde budete nehtové pomůcky kupovat), pak samozřejmě nůžky na nehty, následně bázi pod gel a také ochranné přípravky, aby se vám nehty nezničily. Samozřejmě lepidlo. A pak se můžeme dát do práce!

Jak na to?

Ze všeho nejdřív je důležitá samotná příprava nehtů. Musíme je řádně ostříhat, obrousit a vytvořit z nich naprosto jemní nehty, které na sobě nebudou mít žádnou mastnotu. Teprve pak na ně nandáte přípravek, který dobře udrží nalepené nehty na vašich nehtech a zároveň je ochrání. Potom přilepíte nehty, které pak ostřiháte do podoby vámi sympatické. Následovat bude jemné pilování nehtů. Potom začnete s nanášením gelu. Ten se nanáší po vrstvách. Každou vrstvu je zapotřebí dát do UV lampy. Nehty by na sobě měly mít tak tři až čtyři vrstvy. Když budete mít gelové nehty hotové, pak je jen opilujte. Popřípadě je můžete nalakovat i bezbarvým lakem, ale to je už zbytečné. Kolem nehtů pak naneste různé ochranné přípravky, aby vám gel nebyl nepříjemný v okolí nehtů.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..