nejmladší miliardáři

Kdo jsou nejmladší miliardáři světa?

Být bohatý – to by si asi přál každý. Peníze jsou způsob, jak můžeme žít bez obav o budoucnost. Kupujeme si, co chceme, jezdíme, kam chceme, bydlíme, kde chceme. Je to zkrátka jakási volnost, ale k této volnosti bohužel nepřijdete jen tak. Kdyby to bylo lehké, byl by bohatým každý, ale cesta a bohatstvím je trnitá a hlavně vyčerpávající a jen ti, kteří setrvají, se mohou pyšnit titulem „miliardáři“. Tímto titulem se už ve svých sedmadvaceti letech mohou pyšnit tito dva bratři.

Dneska se dá poměrně rychle a efektivně zbohatnou ve světě internetu, ve světě online. Řada lidí zakládá weby, které mohou být jedny z nejčtenějších, leckterý člověk se snaží jakkoliv hýbnout tímto online světem, ale málokomu se to podaří. Před nějakým časem, konkrétně před sedmi lety, se to podařilo tehdy dvacetiletým bratrům, pro něž to nejdříve znamenalo milionové výplaty, které se po čase změnili v miliardy.

Co udělali, že zbohatli?

Jak se dneska říká, že v tomto světě je už všechno, tak se taky říká, že všechno jde udělat jinak a lépe. Právě to bylo heslo i těchto dvou kluků. Rozhodli se změnit software, který se zaměřoval na online platby. Rozhodli se tedy založit společnost, která vyráběla software, jenž umožňoval firmám přijímat platby prostřednictvím kreditní karty i přes mobilní služby, jako je Android Pay či Apple Pay.

Zhruba za dva roky rozjeli byznys, díky kterému si doslova podmanili svět online plateb.

Kolik stojí v současnosti jejich firma?

Za sedm let vybudovali firmu do takových rozměrů, že dneska už stojí skoro deset miliard dolarů. Jedná se tedy o daleko hodnotnější společnost, než jakou jsou různé konkurenční firmy zabývající se tím stejným.

Jejich jmění je zhruba 1,1 miliardy, ale samozřejmě ne dohromady, ale tato částka spadá na každého. Jejich firma je však stále na vzestupu, tak je dost možné, že se brzy octnou mezi nejbohatšími lidmi světa.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..