houpací sítě

Jsou libo relaxační houpací sítě i v domě?

Doma je zkrátka doma. Domů se těšíme, když máme v práci náročný den, kdy po nás řve šéf v jednom kuse, kdy se polijeme oblíbenou kávou, kdy sníme maso, i když jsme vegetarián. Domů se těšíme za svými blízkými, protože jsme ve škole měli hrozný den, kdy se nám všichni smáli. Domů se těšíme po skvělé, byť náročné dovolené, kdy si jen ulehneme do svojí měkké postele a kdy doufáme, že už jediné, co budeme do konce svého života dělat, je válení se právě v takové posteli. Každý má svůj domov jinde, přesto bychom se měli snažit, ať už je domov kdekoliv, abychom se tam cítili dobře a abychom se tam rozhodně těšili. Proto si musíme svůj domov zařídit tak, aby se nám v něm dobře žilo a abychom se tam vraceli opravdu rádi, jako do relaxační zóny nějakého wellness pobytu.

Většinou si domov zútulníme tak, že si ho vyplníme řadou oblíbených věcí, které máme rádi. Mnohdy se zaměříme především na fotografie z cest, kde jsme se svou rodinou a s přáteli, což nám vždy dodá pocit, že nejsme sami a že jsme rádi, že se vlastně máme. Ostatně dále si místnosti domu vyplňujeme zejména rostlinami, které nám opět domov jakýmsi způsobem zútulní a zcela ucelí. Jenže ještě v tom okamžiku potřebujeme mít jakousi relaxační zónu, která je pro nás jakési místo odpočinku, do něhož se chceme zcela ponořit. Čím bychom takové místo mohli vytvořit?

Jednoznačně pomocí houpací sítě!

Zkuste to proto s houpací sítí. Každý si jistě vzpomíná na své dětství, které trávil na zahradě u svých rodičů. Mezi stromy měl co jaro a léto houpací síť, na které bylo vždycky plno legrace hlavně tehdy, kdy jste se nehoupali sami. Určitě si pamatujete, jak jsme měli v nohou zarytá lana sítě a kolik modřin jste měli, když s vámi síť spadla nebo když jste na ni špatně naskočili. Takové pocity by se měly vrátit už jen z toho důvodu, že je v nich skrytý kus dětství. Určitě si vzpomínáte na tu bezstarostnost, kterou síť představuje. Je proto skvělým doplňkem do domácnosti, který musíte mít.

Napsat komentář