podzimní oblečení

Jaké oblečení opět vytáhnout na podzim?

Léto nám opět uběhlo rychlostí blesku a možná bychom se měli začít zamýšlet nad tím, co si vlastně vytáhneme z našich skříní pro nadcházející chladnější, podzimní dny. Přece jenom letošní podzim se k nám nemilosrdně rychle blíží a už jeho nízké teploty pociťujeme během rán, kdy jdeme například do práce. Už nám nestačí jenom svetry, ale bohužel musíte nosit už i bundy, popřípadě jemné podzimní kabáty. Jenže to není to jediné, co bychom na podzim měli vytáhnout.

Je tedy načase udělat jakýsi pořádek v našich skříních. Soustřeďme se tedy na uklízení kraťas a sukní a vytahujme hlavně teplejší svetry, které nás ochrání před chladnými dny. Samozřejmě to není jenom o svetrech, ale je načase vytahovat už i částečně zimní oblečení, protože nejednou jsme se přesvědčili o tom, že během podzimu se z nebe dokonce snesly i sněhové vločky, a to byl třeba teprve říjen nebo začátek listopadu.

Myslete hlavně na boty!

Nejdůležitější je nejspíš to, abychom si konečně vytáhli podzimní boty. Je sice skvělé, když chodíme ještě stále v teniskách, ale při deštivém počasí na to bohužel doplatíme. Tenisky jsou sice skvěle na podzim, ale jenom tehdy, kdy neprší – bohužel. Musíme si proto najít jiné boty, v nichž se rozhodneme chodit. Pro ženy i muže jsou ideální takzvané chelsea boty, které jsou většinou z pevného materiálu a na boku mají elegantní gumu, díky které se tyto boty skvěle obouvají. Jedná se o stylový kousek, který je na podzimní, chladnější dny naprosto fantastický.

Šály na scénu!

Dál se musíme zaměřit i na šály – vždyť jen díky nim nám bude skvěle teplo. Měli bychom se proto rozhodnout konečně začít vytahovat z našich skříní objemné šály, které jsme si koupili vloni. Opět budou v kurzu, a tak se nemusíte bát, že byste s nimi vkročili vedle.

Ponča!

Během loňského roku se stala poměrně populární ponča a ani letos jsme na ně nezapomněli. Klidně je můžete vytáhnout, protože opět se tento kousek bude hojně prodávat v mnoha obchodech. Nezapomeňte si samozřejmě ani letos udělat radost a třeba nějaké jedno nové si kupte do sbírky.

Napsat komentář