Překvapení pro muže

Jak mile překvapit muže?

I ženy mohou dělat průšvihy, které je zapotřebí si u mužů vyžehlit. Otázkou je, jak se nejlépe takové průšvihy u mužů vyžehlí? Nejlépe uděláte, když se svého muže pokusíte nějak mile překvapit. Každý muž miluje překvapení, proto vám poradíme, s jakými překvapeními vždy zabodujete. Nejsou nijak nákladná ani nijak náročná, přesto je muži milují.

1) Upečte něco dobrého

Který muž nemiluje domácí buchty? Každý! Muži se zkrátka takto vrátí do dětství a připomenou si doby, kdy jim babičky pekly vynikající buchty k snídani. Žena může upéct naprosto cokoliv, vždy bude muž mile překvapen a vždy se do buchet pustí hned, co přijde z práce domů. Nejoblíbenější jsou kynuté buchty, které jsou jako od maminky, ale taky mají muži v oblibě modernější dobroty, jako je například cheesecake.

2) Kupte mu něco na sebe

Pánové jsou známí tím, že nesnáší nakupování oblečení. Jen málokterý muž jde dobrovolně do obchodu, aby si koupil něco na sebe. Pokud vaše drahá polovička nakupování přímo nesnáší, kupte mu něco na sebe. Nejvíce zabodujete s nějakým stylovým svetrem nebo s tričky, kterých není nikdy dost. Vždy si však zjistěte velikost dopředu, ať náhodou nekoupíte příliš velké nebo příliš malé oblečení. To samé platí i u nákupu obuvi.

3) Pořiďte mu novou hru

Muži jsou jako malé děti. Dokážou i hodiny vydržet u her. Kupte mu proto novou hru na Xbox nebo na PlayStation. Her je všude mraky, vyberte tu, kterou ještě nemá a kterou si určitě zamiluje. Oblíbený je nejen fotbal či hokej, ale taky i box, MMA nebo basketbal. Dobrodružnější povahy milují střílečky či honby za pokladem.

4) Uvařte mu

V mnohých domácnostech je to zcela běžné, že ženy vaří, ovšem v jiných domácnostech ženy vaří zcela výjimečně. Pokud jste ženou, která vaří jenom výjimečně, ať už z jakéhokoliv důvodu, překvapte muže tím, že mu uvaříte něco fantastického. Trumfnete si na vepřo-knedlo-zelo nebo raději uděláte klasické špagety s boloňskou omáčkou?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..