CrossCafe a úspěchy

CrossCafe neotálí, dál tvrdě pracuje

Milujete kávu? Pak jste jistě ochutnali kávu v nejedné kavárně. Milovníci kávy mají tendenci chutnat kávu na mnoha místech a postupně je srovnávat. Jednu z nejlepších káv vůbec dělají například v CrossCafe, což je krásná česká kavárenská franšízová síť, která se za poslední roky dostala mezi kavárenské jedničky. Často se stává, že po určité době ztratí firmy elán, ale u této kavárny se to nestalo. CrossCafe působí na trhu už více jak deset let a stále neotálí, stále tvrdě pracuje a postupně se propracovává mezi kavárenskou špičku.

Jen málokterá česká franšíza je tak úspěšná, jako právě CrossCafe. Jak jsme zmínili, na trhu působí už více jak deset let a stále ji neopouští nadšení. Právě takové firmy, které stále mají elán a chuť se rozvíjet, to dotahují nejdál. Je však jen ve hvězdách, kam až to dotáhne právě tento český franšízový koncept.

Co je však zřejmé, tak je to, že kavárna stále otvírá nové a nové pobočky. Letos v březnu otevřela kavárenská síť CrossCafe svou 23. kavárnu. Nyní má své franšízové pobočky už v devíti městech České republiky.

Vše započalo v Plzni

Nápad se zrodil v Plzni před více jak deseti lety, konkrétně v roce 2007. Díky nápadu toho roku vznikla jedna z prvních českých originálních kaváren, která později začala podnikat na základě franchisingu. Svým návštěvníkům už od první chvíle nabízela nejen příjemnou atmosféru pro pití kávy, ale taky nabízela nádherné zázemí pro setkání s přáteli, pro studium či pro odpočinkovou kávu.

Kavárenská síť CrossCafe nenabízí jenom kávu, ale nabízí i skvělé domácí zákusky, které se ke kávě hodí. V nabídce jsou i čerstvé saláty a sendviče.

Co potřebujete pro práci kavárníka?

Stát se kavárníkem je jednoduché, potřebujete mít jenom chuť a motivaci vést vlastní byznys. Každý den byste měli vidět výsledky své práce. Mohou být nepatrné, ale měly by být zřejmé. Pokud byste se chtěli stát franšízantem právě této kavárenské sítě, potřebujete být spolehlivý. Zkušenosti nejsou podmínkou, ale jsou výhodou.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..