cztesting

I malé firmy se dokáží ve světě prosadit

O úspěchu může mluvit malá firma CZ testing institute s.r.o., která se prosadila ve světovém měřítku na poli akreditovaných laboratoří, kde získala uznávaný certifikát CERTIFER. Firma se pohybuje v systému řízení kvality a ovládá různé formy laboratorních zkoušek, které organizuje CERTIFER, se kterou se podílí na organizaci testů. CZ testing institute s.r.o. je totiž akreditovanou zkušební laboratoří podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 určenou pro zkoušky pevnosti, spolehlivosti a hoření podle ČSN EN 45545-2. Zdejší laboratoř dosáhla nejvyššího možného hodnocení a byla schválena mezinárodní certifikační organizací, která zastřešuje evropské zkušební laboratoře se zaměřením na železnici.

Využijte akreditovanou zkušební laboratoř

Využití akreditované zkušební laboratoře vám zaručí předejití dalším potížím. Jde o jedinou společnost v České a Slovenské republice, které se podařilo projít uvedenou zkouškou a má akreditaci. V praxi to tedy znamená, že opravdu celý svět zkoušel na materiálech ze zdejší laboratoře. Do testů můžete vstoupit kvůli vlastnímu klidu a svědomí, ale také pro předejití úrazů či pokut od různých úřadů při nedodržení podmínek u mnoha produktů a jejich součástí. Jsou i podniky, kteří si nechají otestovat své produkty ze zájmu, zda u měření stejného dílu dosáhnou stejného výsledku či požadovaného výsledku. Výsledkem mnohdy bývá nejen certifikace, ale i zajímavá zjištění, která se stávají podhoubím pro další inovace.

Měřit zkoušet, porovnávat

Zákazníci a uživatelé dopravní techniky mají mít určitou jistotu, že se jim dostane pod ruku stejně kvalitní výsledek nebo mohou mít pocit bezpečí při cestování. Pokud nepatříte mezi klienty, kteří se již dále nechtějí pídit po tom, zda je zkušebna, kde jste zadali zkoušky ta pravá, cztesting.cz je dobrá volba. Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem máte prostě jistotu. Akreditace dává jistotu, že děláte věci správně.  Pokud chcete mít jistotu, obraťte se na nejlepší odborníky a uspějte se svými produkty v akreditovaných zkouškách zdejší laboratoře.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..