francouzská manikúra

Jak na domácí francouzskou manikúru?

Nehty jsou pro každou ženu opravdu to, na co si dbají. Většinou se snaží o to, aby jejich nehty byly vždy upravené, protože právě i nehty dělají konečný look, na kterém přece jenom záleží. Barevně se vždy nemusí hodit k danému outfitu, ale je to někdy příjemné zpestření takového looku. Ostatně řada žen chodí na svou manikúru do nějakého salonu, protože si myslí, že by doma svou vlastní hezkou manikúru nezvládly. Myslí si to hlavně z toho důvodu, že se jim většinou stane, že při lakování nehtů mají bohužel nehty naprosto všude, jen na nehtech ne. Jenže takové lakování nehtů je jen o cviku. Pro začátek je nejlepší začít s francouzskou manikúrou, která je stále moderní, stylová a na mou duši naprosto jednoduchá!

O francouzské manikúře si ženy myslí, že jim nikdy nepůjde. Přece jenom je to pro ně nějak složité, i když se jedná o naprosto jednoduchý proces. Chce to jen cvik. Navíc u francouzské manikúry se nemohou ani zašpinit lakem jinde, než na nehtu, protože se skládá pouze z obyčejného průhledného laku a bílého laku. Pokud máte na to pomůcku ve formě takových samolepek, které jsou pro francouzskou manikúru určené, pak máte vyhráno a hlavně i ušetřeno!

Jak na to?

Ze všeho nejdřív si dobře upravte své nehty. Záleží na vás, jestli se rozhodnete mít nehty zakulacené nebo ne, jen si je však dobře opilujte, abyste je měli naprosto stejné, protože jinak budete budit ne zrovna příjemný dojem. Nehty si posléze můžete, ale nemusíte nalakovat průhledným lakem. To je pouze na vás. Pokud ho však nanesete, je nutné, abyste ho nechali také dobře uschnout, protože jinak vám samolepka lak strhne a vy můžete začít znovu a tentokrát raději bez lakování. Potom si samolepku nalepíte zhruba do míst, kde končí viditelná část nehtu a tu přetřete bílým lakem. Po zaschnutí odlepíte samolepku a pak nehty přetřete lakem průhledným, abyste tak ucelili jejich vzhled.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.