cristiano ronaldo

I fotbalová hvězda může podnikat – kolik ale vydělává CR?

Lidé touží být úspěšní různě. Většinou se snaží o to, aby uspěli v oboru, který je baví. To se stává zejména tehdy, kdy začnete například podnikat – jste svým vlastním pánem, ale máte také svou vlastní zodpovědnost. Dát se do podnikání ze všeho nejdřív vyžaduje aspoň minimální kapitál, pokud se tedy rozhodnete pro svou vlastní společnost nebo se rozhodnete například pronajímat své vlastní domy či byty. Když koupíte nějaký starší byt, je nutné ho zrekonstruovat, protože jinak nenajdete nájemníky. To se však posléze vyplatí na nájmu.

Výhodou tedy mají zejména do tohoto druhu podnikání ti, kteří mají už na svém bankovním účtu nějakou tu sumu peněz, kterou se rozhodnou investovat. Do podobného investování se dal v posledních letech i nejznámější fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo, který se rozhodl zvýhodnit své peníze v něčem užitečném, ale obyčejní smrtelníci si opravdu na jeho pokoje v hotelích nebudou moct dosáhnout jen tak, pouze po úmorném šetření. Cristiano však udělal dobře, že své finance nechal dál růst, protože jakožto sportovec musí vědět, že jeho kariéra není nekonečná. Každému sportovci jednoho dne odzvoní a bude se muset uchýlit k jinému zaměstnání či jen k dlouhému odpočinku.

Kolik vydělává, že si může dovolit investovat do luxusních hotelů světa?

Otázkou ale zůstává, kolik takový sportovec vydělává, když tedy investuje obrovskou sumu peněz do hotelů a pokojů, které se rozhodne pronajímat. Jeho výplata však už dávno není tajemstvím a jeho plat zná každý fotbalový nadšenec. Fotbalistovi příjmy dosáhli třeba konkrétně v loňském roce sumy dvě stě dvaceti sedmi milionů eur, což je zhruba v přepočtu nějakých šest set tisíc euro za den. Není se teda čemu divit, že se do takového podnikání pustil. V současné době se ho to asi nijak zvlášť nedotkne, a pokud ano, druhý den jsou peníze zpět.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.