husky

Husky a franšízový řetězec této značky

Podnikat v oblasti módy je pro začáteční podnikatele celkem těžké, protože velké značky mají na trhu už své dané jméno, a pokud nepřijdete s nějakým skvělým obchodem, který by měl přesně ty kousky, po kterých je sháňka, nemůžete se proslavit na trhu. V Česku totiž burcují módní trh pouze zahraniční značky, mezi které se řadí především oblíbené H&M, dále třeba formální oblečení Reserved, Mohito nebo taky New Yorker a řada dalších.

Takových značek je opravdu habaděj, proto se není čemu divit, když je dostání na trh se svou značkou oblečení tak těžké! Ovšem pakliže máte svého oblíbence v tomto módním světě, pod jehož značkou byste chtěli podnikat, rozhodně s tím začněte. Od toho je tu přece franchising! Díky licenčním smlouvám lehce můžete podnikat pod svou oblíbenou značkou, pakliže se do franšízového řetězce angažuje. Proto neváhejte a podnikejte například pod známou značkou Husky.

Jak dlouho už společnost působí?

Společnost Husky už působí pěknou řadu let, konkrétně od roku 1997. Jejím cílem je vyrábět především campingové vybavení, turistické batohy nebo další sportovní oblečení. Jelikož se turistika, horolezectví a konkrétně i řada dalších outdoorových sportů stala v posledním roce opravdu oblíbená, není se čemu divit, když je tento obchod navštěvován dvakrát tolik, než před dvěma lety.

Návštěvníci stále hledají aktuální trendy v této módní oblasti, protože i na turistiku je třeba se vkusně vyfiknout. Ovšem Husky se může pyšnit nejen velkým počtem zákazníků, ale také rozhodně i patnácti vlastními provozovnami na území České republiky a také stále se zvyšujícím počtem franšízových provozoven, které jsou zatím pouze po České republice, ovšem jejich růst bude určitě mířen i do zahraničí. Husky však stále hledá franchisanty především pro území v České republice, zahraničí se ovšem nebrání.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..