Hodnoty stravenek navýšeny

Hodnoty stravenek budou navýšeny!

V dnešním světě je strašný nedostatek zaměstnanců. Dříve to bylo tak, že si zaměstnavatelé vybírali své zaměstnance, nyní je to bohužel obráceně a zaměstnavatelé musí sáhnout po tom prvním kvalitním zaměstnanci, který se jim přijde nabídnout. Zaměstnavatelé taky často musí kývnout na různé požadavky, protože mnohým skutečně teče do bot. Nejčastějšími benefity bývá například práce z domova, ale taky i stravenky, které jsou stále častějším benefitem, i když si možná myslíte, že tato výhoda už je absolutně nezajímavá a neužitečná.

Pokud i vy pobíráte v práci co měsíc stravenky, což je pro vás následně výhodné při nakupování, můžete být potěšeni, protože hodnoty stravenek se budou navyšovat. Pojďme si o této výhodě říct trošku víc, ať jsme v obraze.

Kdy bude hodnota stravenek navýšena?

Informaci, že se budou zvyšovat hodnoty stravenek, jsme získali díky nedávnému online průzkumu, z něhož vyplynulo, že zvýšit hodnotu stravenek svým zaměstnancům chce až třetina oslovených firem. Není to však něco, co se dá považovat „za planý slib“, ale je to skutečně fakt. Ke zvýšení by mělo dojít už v letošním roce. Zhruba sedm procent firem navýší hodnoty stravenek do konce letošního roku zbylých osmnáct procent navýší hodnotu stravenek v průběhu příštího roku.

Proč se bude hodnota stravenek navyšovat?

Podle zaměstnavatelů to není problém – ekonomik je v dobrém stavu a stravenky podle všeho patří k dlouhodobým a důležitým zaměstnaneckým benefitům.

Samozřejmě už dávno není tento benefit hlavním benefitem, ale stále ho lidi velice využívají. Mezi oblíbenějším benefity patří již zmiňovaná práce z domova, ale taky i vlastní automobil, zapůjčení značkové elektroniky nebo třeba třináctý či čtrnáctý plat. Při vyjmenování všech benefitů je tedy jasné, že stravenky vyjdou zaměstnavatele asi nejvýhodněji. V poslední době se ještě přibližujeme k práci z domova, ale tento benefit bohužel není pro každého.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..