Muž, který za noc vydělal 7 mld.

Už jste slyšeli příběh muže, který za noc vydělal 7 mld.?

Pokud máte nějaký nápad, ihned byst ho měli realizovat, protože jenom tak můžete začít úspěšně podnikat. Pokud budete s nápadem otálet, zanedlouho se dostaví někdo jiný, kdo dostane stejný nápad a kdo ho zrealizuje mnohem dříve než vy. Rozjet svůj vlastní byznys není v dnešním světě nic těžkého, jenom to chce mít skutečně odhodlání k tomu, abyste svůj nápad realizovali. Pokud se tak stane, můžete být například druhým Jeffem Bezosem. Jistě tohoto muže znáte a pokud ne, seznamte se, prosím!

Dneska existuje mnoho společností, jejichž hodnota se během několika málo let vyšplhala z nuly na několik miliard. Příběh Jeffa Bezose je zajímavější tím, že on už to dokázal během jedné jediné noci.

Určitě dneska znáte společnost Amazon.com. Reklamy a propagační letáky jsou rozmístěny snad všude – na internetu i v městské hromadné dopravě. Právě tato společnost udělala z Jeffa Bezose jednoho z nejbohatších lidí světa. Jeho jmění se rovná hodnotě Netflixu, GoPro a Uberu. Nebo se taky rovná devíti stovkám nejluxusnějších sportovních tryskáčů.

Kolik nyní činí jeho majetek?

Majetek Jeffa Bezose nyní činí zhruba devadesát miliard dolarů. Jenom sedm z nich dokázal vydělat během jedné jediné noci!

Jak to všechno začalo?

Jeff Bezos byl jenom pouhý programátor, kterých je nyní na světě nedostatek. Uchytil se na Wall Street a od té doby pomáhal zdokonalovat obchodovací softwary. Potom si při čtení novinového článku uvědomil, že svět vlastně ovládá internet, tak proč na něm nezačít podnikat? Rozhodl se tedy analyzovat trh a vymyslel platformu, díky které mohou dneska lidé výhodně nakupovat.

Dneska se z Amazonu.com stala velká společnost, jejíž hodnota dosahuje mnoho miliard dolarů. Je typickou ukázkou toho, že když vás něco napadne, je vaší povinností to rychle zrealizovat, protože právě tak se můžete stát tak bohatým, jako právě tento muž, který se v současné době pere s Billem Gatesem o post nejbohatšího člověka světa.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..