Snadné brigády

Hledáte snadnou brigádu? Přinášíme vám hned několik tipů!

V současné době si lidé hledají práci neustále. Vždyť peníze jsou v dnešní době potřeba, navíc na trhu najdeme mnoho atraktivních prací, které si nemůžeme nezamilovat. Nejčastěji si hledají nějakou formu přivýdělku studenti, kteří se tak dozvědí, že peníze skutečně nerostou na stromech a že si na ně člověk musí vydělat, nikdy mu nespadnou do klína. Studenti většinou vyhledávají atraktivní brigády, při kterých se nebudou nudit. A my zrovna máme několik tipů!

Na trhu práce se vyskytuje hned několik zajímavých brigád. Nad některými dokonce budete kroutit hlavou nebo nebudete věřit svým očím.

Nechte si zaplatit za pití piva

Velice originální brigádou je průvodce degustací. Byli byste průvodcem několika návštěvníků po degustaci. Naučili byste se něco málo o pivech, které během degustace budete chutnat, a sami byste s návštěvníky pili. Jenže jediný rozdíl bude v tom, že vám za pití piva budou platit, návštěvníci si odnesou jen nezapomenutelný zážitek.

Průvodce v pivovaru

U piva ještě zůstaneme. Například Plzeňský prazdroj každým rokem hledá nové průvodce do svého pivovaru. Když se řekne slovo „průvodce“, většina z nás si vybaví průvodce na zámcích či hradech, ale existují i ti, kteří provází právě pivovarem.

Jedná se o velice atraktivní práci, která je určena hlavně milovníkům piva.

Venčení psů

V amerických filmech si hlavní hrdinové často vydělávají tím, že venčí psy. U nás to donedávna bylo jen výjimkou, ale dnes se tato brigáda stává čím dál populárnější. Majitelé mazlíčků na své mazlíčky nemají často čas, a to z důvodu práce. Potřebují tedy, abyste je vyvenčili v době, kdy jsou v práci. Je to skvělá práce, díky které přijdete i na stokorunu za hodinu. Navíc při této brigádě můžete vykonávat i další brigádu, tudíž se vám výdělek o něco zvýší. Někteří majitelé psů chtějí své mazlíčky hlídat během celého dne a to už je, panečku, výdělek!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..