Franšíza Extéria Market

Franšíza je skvělou volbou pro začínající podnikatele

Že je franchising vhodný způsob podnikání i pro začínající podnikatele potvrzuje také Aleš Krčmař, ředitel franšízové sítě EXTÉRIA MARKET na Slovensku. „Při otevření nové pobočky se můžeme bavit o návratnosti počáteční investice franšízantů v horizontu 9 až 12 měsíců“, podotýká.

V poslední době roste zájem o franšízové licence především u lidí, kteří s podnikáním nemají ještě žádné zkušenosti. K nim se přidal také zájem ze strany podnikatelů. Ti chtějí skloubit své současné podnikání s nabízením služeb v oblasti BOZP a PO.

Zapojením do franšízové sítě podnikatelé eliminují své finanční náklady, spojené se založením vlastního byznysu. Na trhu navíc vystupují pod záštitou známé a ověřené značky. Jejich podnikatelské riziko je tak daleko menší než u začínajících podnikatelů. Podpora, stabilní zázemí a know-how společnosti jsou jim v průběhu celého jejich podnikání k dispozici, díky čemuž se franšízanti neustále rozvíjejí. Více o tom, proč začít podnikat formou franšízy se dočtete na franchising.sk. V rozhovoru s panem Krčmařem zjistíte o principu fungování franšízy mnohem více.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..