ENII-NAILS

ENII-NAILS se rozrůstá! Krásné ruce už i na Slovensku!

Ženy v dnešní době sázejí na vzhled – vždyť žijeme v době, kdy je vzhled důležitý. Bodujeme s ním na sociálních sítích, bodujeme s ním i v zaměstnání i u mužů. Je tedy nutné na něj dbát. Není se čemu divit, když ženy navštěvují co měsíc svého kadeřníka, co měsíc chodí na pedikúru a také na manikúru. Ovšem konkrétně za manikúru ani zdaleka nemusí utrácet tolik, kolik utrácí. Přece si ji můžou udělat i doma, pokud na to budou mít potřebné a kvalitní vybavení.

Tím nejkvalitnějším vybavením na domácí manikúru je to od ENII-NAILS. Jistě ho znáte z různých katalogů, kdy jste vybírali třeba dárek k Vánocům. ENII-NAILS má ve své nabídce nejen gely a různé štětce na nanášení flitrů a třpytek, ale také samozřejmě i UV lampy, které jsou k domácí gelové nebo akrylové manikúře potřeba. Díky tomu, že si pod touto značkou můžete koupit opravdu celou výbavu na domácí manikúru, se není čemu divit, že se právě tato značka stala tak populární.

Nové pobočky jsou další velký úspěch!

Současný rok je pro tuto franšízovou síť poměrně úspěšný. Největšího úspěchu se však dostalo až nyní, kdy se ENII-NAILS dostalo i na Slovensko, konkrétně do Bratislavy. Nové pobočky si však firma neotvírá jen na Slovensku, ale také se nové pobočky dočkají i obyvatelé Olomouce, protože i v tomto městě se firma aktuálně rozkvetla.

Samozřejmě toto rozšiřování není konečné a sama společnost prosí o franšízanty, kteří by se chtěli podílet na tomto nehtovém byznysu, aby se přihlásili. Společnost se aktuálně touží hlavně rozkvétat, a tak se snaží přilákat nové společníky, kteří by měli zájem provozovat nehtové salony.

Proč se stát franšízantem právě společnosti ENII-NAILS?

Je pravda, že tento byznys je určený hlavně ženám, protože právě ženy mají cit pro nehty a cit pro krásu jako takovou. Pokud byste snad uvažovali se připojit k této nehtové firmě, pak vás rozhodně zajímají cíle společnosti, které jsou hlavně v tom, aby se firma odlišila na trhu s krásou od stále rostoucí konkurence, čímž by vlastně konkurenci jaksi překonala.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..