lékárny a franšízy

Lékárny a jaké franšízy u nás máme

To, že se dá dneska podnikat opravdu ve všem, dokazuje i velké množství franšízových systému, k nimž se můžete připojit. Podnikání prostřednictvím franchisingu dneska není nic nového a pomocí právě franchisingu se dneska rozvíjí celá řada českých společností. Dokonce i lékárny mají své franšízové systémy, které jsou pro ně naprosto fantastické – to se musí uznat.

Je nutné ale zmínit, že dnes už takřka každá lékárna podniká prostřednictvím franchisingu, což vede k obrovským konkurenčním bojům. Sice i farmaceutický průmysl má své vyvolené lídry, ale i ti se neustále předhánějí v tom, kdo je lepší. Bohužel se to mnohdy odrazí na kvalitě služeb, které se podávají klientům, proto nakonec vyhraje naprosto jiná společnost, která se o zákazníky dobře stará.

Pokud se rozhodnete stát franšízantem právě nějaké ze značek lékáren, dbejte hlavně na kvalitu poskytovaných služeb než na to, jak daleko budete před konkurencí či jak velký náskok před ní budete mít. Je to sice v rámci možností jakási soutěž, ale hlavně vám přece jde o zisky a o pověst, která se váže s počtem stávajících klientů, kteří k vám budou rádi chodit.

• BENU

Jedním z lídrů na trhu farmacie je právě lékárna značky BENU. BENU lékárna působí na trhu už nějaký ten pátek. Na svém kontě má skoro dvě stě poboček, které se neustále rozvíjejí a rozšiřují. Franšízant by rozhodně chtěl uchovat stejný kvalitní a hlavně moderní přístup k péči, která se zákazníkům s takovou vřelostí poskytuje. BENU lékárny jsou vybaveny velice moderně a jsou hlavně s širokou nabídkou, tudíž se málokdy stane, že něco v lékárně nebudou mít.

• Svět zdraví

V poslední době velice dynamicky se rozvíjející společností je právě Svět zdraví. Jedná se o lékárnu, která není na trhu dlouho, ale už za tak krátkou dobu se naučila dobře konkurovat ostatní. Od uvedení konceptu se tato lékárna rozrostla během jediného půl roku o více jak padesát poboček nejen v Česku, ale i na Slovensku, což svědčí o jejím dobrém konceptu a kvalitní péči.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..