dovolená na podzim

Dovolená na podzim – která místa jsou nejvhodnější?

Pomalu se nám blíží zima, ale ještě než nám začne sněžit, měli bychom si podzimu pořádně užít! Sice mnohdy prší, ale to neznamená, že bychom nemohli strávit prodloužený víkend někde jinde než doma. Pokud si potřebujete odpočinout od každodenních problémů, vezměte rodinu nebo bandu přátel a udělejte si nějaký krásný víkendový pobyt plný zážitků. Přinášíme vám pár tipů na skvěle strávené podzimní víkendy.

Něco pro milovníky turistiky:

Jestliže patříte k těm, kteří milují turistiku a přírodu, měli byste si vyjet například do Beskyd. Zde si vyjdete nebo vyjedete na kole či koloběžce nejvyšší h vrchol moravskoslezských Beskyd Lysou horu a poté se odměníte ve zdejším beskydském pivovárku dobrým, oroseným pivkem. Co víc si Čech-turista může přát?

Výjimečná je během podzimu taky Velká Javořina, která je však krásná během jakéhokoliv ročního období, nikoliv jenom během zmiňovaného podzimu.

Něco pro milovníky odpočinku:

Jestliže však patříte k těm, kteří by si spíše po náročném pracovním víkendu chtěli odpočinout, měli byste si zajet spíše na nějaký oblíbený wellness pobyt. Během takového wellness víkendu si stoprocentně odpočinete – budete mít denně masáže, vířivku či saunu, užijete si pozornost, která vám bude dopřávána.

Do Česka se nejčastěji jezdí do lázní na nějaké prodloužené víkendy. Romantiku zažijete například v Mariánských lázních. Taky se však jezdí do různých přírodních oblastí, například do Beskyd nebo do Krkonoš či na Šumavu.

Něco pro milovníky cestování:

Pokud byste však chtěli procestovat další kousek světa, během podzimu je nádherný hlavně Amsterdam. Nejedná se o nic extra drahého – naopak je to poměrně levná záležitost. Víkendový pobyt vás zde nevyjde moc, pokud se ubytujete u někoho – nikoliv v hotelu. Letenky nejsou nějak zvlášť drahé – samozřejmě si je kupte co nejdříve můžete.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..