Doplňky se nosí po celý rok. Jaké jsou konkrétně v módě?

Doplňky se nosí po celý rok. Jaké jsou konkrétně v módě?

Pokud se zajímáte o módu, moc dobře víte, že doplňky se nosí po celý rok. Nenosí se jenom v konkrétním ročním období nebo během jedné části roku. Jedná se o cosi nadčasového, ovšem i ve světě doplňků jsou jisté trendy. Mění se podoby jak šperků ze zlatnictví Ostrava, tak se také mění moderní barvy šál či podoby rukavic. Podívejme se na aktuální trendy ve světě doplňků, ať nekombinujeme s našimi outfity něco, co už je dávno pasé. 

Jak jsme zmínili, i trendy ve světě doplňků existují, i když se tomu těžce věří. Pojďme si zmínit několik z nich, které se vyplatí aktuálně kombinovat s našimi outfity. 

Když šperky, tak masivní

I když si možná myslíte, že masivní šperky už jsou dávno out, není tomu tak. Masivní šperky se opět dostaly do módy. Konkrétně máme na mysli masivní řetězy kolem krku nebo například masivní náramky, které jsou velmi viditelné. Taktéž hodinky jsou opět v módě, v tomto případě je nutné zase vyzdvihnout masivní kousky. 

Pokud bychom měli být ještě trochu konkrétnější, řekli bychom, že jsou trendy především visací náušnice, které v sobě mají zakomponované kameny. 

Hodinky

Hodinky patří mezi osvědčené doplňky, které jsou nejen praktické, ale také módní záležitostí. Je třeba najít vhodné hodinářství, které se trefí do vašeho stylu. Neexistuje jeden univerzální recept, jak vybrat hodinky, protože emoce je něco, čím by jste se měli řídit. Buď se vám líbí nebo ne a v té jednoduchosti je krása.

Kabelky v podobě ledvinek

Ledvinky jsou módní doplněk, který plně nahradil klasické kabelky. Jestliže však nejste fanoušky tohoto trendu, doporučujeme si koupit kabelky, které se ledvinkám podobají třeba v tom, že mají kratší popruh, musíte je tedy nosit poměrně vysoko, až u prsou, pokud si popruh přetáhnete přes hlavu. V tomto se kabelky podobají ledvinkám, přesto to ledvinky nejsou. Líbí se vám tato alternativa?

Stokrát omotané šály

Jelikož venku stále kraluje zima, pojďme si zmínit i zimní trend, kterým je několikrát omotaná šála kolem krku. Dlouhé šály, které ovážete nejen kolem krku, ale také kolem ramen, to je další trend ve světě doplňků. Co se týče barev, volí se letos spíše neutrální barevné odstíny, jako je šedá nebo hnědá barva. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..