Wall Street

Dodejte si odvahu díky filmům z prostředí Wall Street

Wall Street je odjakživa synonymum pro prostředí velkých peněz. Filmů na tuto tématiku bylo natočeno v minulosti mnoho a jistě se škála filmů nepozastavila, v budoucnu přibydou další filmy s touto tematikou a my za ně budeme vděční. Jedná se totiž pokaždé o filmy, které v sobě nesou velkou kupu odvahy, kterou se naplní každý, kdo se na jednotlivé filmy dívá. Dávají nám pohled na to, jak to chodí ve skutečném světě obchodníků, makléřů a finančních poradců. Také nám ukazují, jaké to je ve světě, kde se točí peníze jako na běžícím pásu.

Jak jsme zmínili, filmů na tuto tématiku bylo natočeno nepřeberné množství. Vybrat si jeden film s touto tématikou by byl doslova hřích, proto přinášíme seznam nejpovedenějších filmů z Wall Street, které byste měli zhlédnout.

• Vlk z Wall Street

Kdo by neznal fenomenální snímek v čele s hlavním hrdinou v podobě Leonarda DiCapria. Jedná se o filmový snímek z roku 2013, který pojednává o nenasytném makléři, který byl zároveň zakladatelem Stratton Oakmont. Ve filmu nechybí nic – obsažené jsou jak praktiky, tak i sex a drogy. Nesmíme zapomenout na ohromnou kupu peněz a bujarou éru v devadesátých letech.

• Sázka na nejistotu

Dalším povedeným novějším snímkem je film Sázka na nejistotu, který je starý zhruba tři roky. Film poukazuje na investory, kteří předpověděli zřícení hypotekárního trhu ve Spojených státech. Film pojednává o tom, že někdy se vyplatí vsadit všechno na jednu jedinou kartu.

• Wall Street

Jeden z nejstarších filmů pojednávajících o neuvěřitelném světě zvaném “Wall Street”. Stejnojmenný snímek z roku 1987 nás zavede do prostředí Wall Street, kde se objeví ambiciózní makléř, jenž je připraven udělat všechno proto, aby se dostal na vrchol ve své kariéře. Film se stal klasikou a rozhodně se řadí mezi přední filmy s touto tematikou, které stojí za zhlédnutí.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..