Denny’s a vánoční překvapení

Denny’s a vánoční překvapení

Vánoce se kvapem blíží. Mnoho lidí už nyní nakupuje vánoční dárky, jiní už dokonce pečou, jiní uklízejí jako smyslů zbavení. Kromě toho, že je načase začít vánočně uklízet, péct a nakupovat, se musíme i psychicky připravit na ty nejkrásnější svátky v roce. Mnoho lidí na Vánoce však zatím nemyslí tak, jak by mělo. Někteří totiž dokonce rozvíjejí svou společnost, aby se na Vánoce mohli mít majitelé firem zase o něco lépe. Například takový franšízový koncept Denny’s. Ten se rozhodl, že během vánočních svátků dá vše potřebné do kupy a hned po Vánocích vstoupí do Evropy.

Společnost Denny’s se hned po vánočních svátcích rozhodla vstoupit do Evropy. Pojďme si o tomto vstupu říct pár slov. Do jaké země vstupuje?

První pobočku bude hostit Velká Británie

Tuto oblíbenou americkou značku restaurací od příštího roku budeme moct vídat dokonce i ve Velké Británii. Právě zde se totiž uzavřela franšízová dohoda a po Novém roce se zde otevře vůbec první taková franšíza. Kromě této otevřené pobočky má Denny’s v plánu otevřít mnoho dalších podobných poboček v Evropě – mělo by se zhruba jednat o deset nových franšízových restaurací této americké značky.

Více o společnosti Denny’s:

Možná vám tato americký značka restaurací nic neříká, ale skutečně je to dneska velice oblíbená značka, která má denně několik zákazníků. Ročně se v této restauraci obslouží více jak 30 milionů zákazníků.

Tato franšízová síť funguje ve Spojených státech amerických už šedesát let a konečně se po tomto životním jubileu rozhodla vstoupit i na evropský trh. Dneska se jedná v Americe o největší řetězec rodinných restaurací a pravidelně se zařazuje mezi nejlepší franšízy celého světa.

Proto se rozhodně vyplatí podnikat právě pod touto značkou. Je to jistý fenomén, který je v Evropě už dlouho očekávaný. Buďte i vy jeho součástí a zaujměte tak Evropany!

Napsat komentář