co dělat když prší

Co dělat, když venku prší?

Podzim je velice často nevlídné období, během kterého jenom ustavičně prší a nikomu se nechce z domu ven. Navíc je k tomu chladno, a to taky zrovna není to nejpříjemnější. Proto když se rozhodnete strávit den doma, měli byste dělat něco produktivního, co vás zabaví nejen v zimě, ale taky i během jiných ročních období, kdy není venku zrovna příjemně – třeba na jaře.

Máte už svůj blog?

V poslední době je velice populární vlastnit blog. Píšete v něm, jaký máte den, co vás sužuje, co vás naopak povzbuzuje. Můžete ho mít zaměřený na zdravou stravu (která je mimochodem dneska velice vyhledávaná na internetu), dále třeba na módu (takto se dokázaly zviditelnit mnohé dívky v pubertě) nebo třeba na fitness či cestování.

Hodně čtené jsou i recepty nebo například nevšední činnosti (pletení, pečení, rady a tipy, které urychlí domácí práce), které si může zkusit doma naprosto každý.

Zkoušeli jste plést?

Možná se nyní usmíváte, ale myslíme to vážně. Pletení je poměrně populární. Nyní v obchodech málokdy najdete nějaký svetr, který by byl přesně podle vašich představ. Proto si ho můžete uplést. Pokud plést neumíte, na internetu najdete celou řadu manuálů, které vás naučí plést cobydup.

Čtěte!

Sice je čtení čím dál méně oblíbené, přesto je to mnohem lepší než sledování filmů. Obohacuje nás to a hlavně si neustále zlepšujeme slovní zásobu. Nemusíme číst romantické nebo detektivní příběhy, ale pokud podnikáme, můžeme číst inspirativní příběhy, které nás motivují a dodají nám hromadu nápadů.

Zkoušeli jste batikovat?

Pokud budete mít chvilku, měli byste obohatit vaše všední oblečení. Zkuste si například nabatikovat tričko. Je to velice oblíbená aktivita, kterou můžete dělat i s dětmi, proto deštivé odpoledne bude kreativně využito. Opatrně ale pak při praní – některé barvy rády pouští, tak ať nenabatikujete i to, co nechcete.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..