nehty

Dbejte o své nehty pomocí babských rad

Většinou se to stává ženám – jednou si nalepí umělé nehty a pak se hrozně dlouho potýkají s tím, že mají nehty velmi zničené. Potom trvá pěkně dlouho, než jejich nehty konečně dostanou tu pravou podobu, jakou měly předtím. Ovšem pokud toužíte po regeneraci nehtů, zkuste to s jednoduchými babskými radami, které vám zaručeně pomohou s takovými problémy. Samozřejmě můžete své nehty zpevňovat například různými laky na nehty nebo jinými regeneračními přípravky, ovšem bohužel některé stojí opravdu mnoho, proto se není čemu divit, když řada žen vyzkouší radši babské rady, které mají nevídané účinky.

Pokud ale přece jenom zvažujete experimenty, které se budou pojit s různými bázemi na naše nehty, které doporučují nějaké ženy, které se potýkaly se stejným problémem, pak zkuste změnit trochu váš jídelníček. Celozrnné pečivo, mrkev, petržel nebo čerstvá řepa – to je to, co nám může značně pomoct při regeneraci nehtů. Mimo jiné jsou skvělé i ořechy. Neuškodí ani jablko, díky kterému dostaneme do těla křemík, který je naprosto fantastický při stavbě pevnosti nehtů. Pokud však nejíte takové potraviny, pak nezbývá nic jiného, než se opravdu obrátit na zmiňované babské rady.

Olivový olej je pomocník na vše!

Pakliže máte potíže právě třeba s měkkými a lámavými nehty, unikátní surovinou, která vám pomůže se takových nehtů zbavit, je rozhodně olivový olej. Ten je dobrý nejen pro naše zdraví, ale právě i pro naše nehty. Pokud si ho trochu nahřejete a své nehty si v něm chvilku vykoupete, pak se můžete těšit na rychlé výsledky. Nehty budou totiž oživené, lesklé a hlavně se budou postupně zpevňovat.

Pokud vás však trápí třeba záděry, pak i na toto je olivový olej jako dělaný. Stačí, když konečky prstů ponoříte do olivového oleje a necháte deset minut olej na nehty působit. Když ruce vyndáte, pak olej lehce vmasírujte do okolí nehtů. Pokud s touto koupelí budete počítat tak třikrát do týdne, rychle přijdou výsledky a záděry vás už nebudou trápit.

Napsat komentář