Coccodrillo

Coccodrillo se rozšiřuje – kolik už má franšíz?

Do světa franšíz se dnes hrne nejedna značka. Většinou značky podniků jdou do franchisingu hlavně proto, že touží po jakémsi růstu, po rozkvětu, který je však nebude stát takřka nic. Díky tomu, že začnou spolupracovat s různými franšízanty, budou moct otevřít svou pobočku, aniž by se o ni museli starat, protože veškeré náklady pokryje daný franšízant, s nímž se akorát domluví podmínky licenční smlouvy.

Do světa franchisingu se už před několika lety dala i firma Coccodrillo, která se hned v tomto novém světě ujala. Tato velice oblíbená značka oblečení vzbudila zájem a najednou se jí zájemci o pozici franšízanta začali jenom hrnout. Není se čemu divit, když aktuálně otevřela nově už patnáct franšíz, což je opravdu úspěch!

Proč se stát franšízantem právě této společnosti?

Samozřejmě značek oblečení je hromada. Existuje hned řada společností, které se zabývají právě oblečením a touží po tom se rozrůst. Někdy o schopné franšízanty jsou dokonce pře. Proto se každá společnost hledající franšízanta musí rozhodnout i pro určité výhody, které hodlá zájemcům poskytnout. Možná i díky výhodám se do společnosti Coccodrillo hrnou řady franšízantů, protože právě tato firma nabízí různé výhody zdarma, což se vyplatí.

Coccodrillo jako jedna velká rodina

Navíc tato společnost taky slibuje přátelské prostředí. Dokonce i v požadavcích na další prodejnu stojí, že by se mělo jednat o přátelské místo, kde se bude dosahovat úspěchů. Na takové požadavky bylo dnes schopno přistoupit takřka 500 franšízantů, kteří se rozhodli otevřít pobočky této značky s oblečením pro chlapce a dívky nejen v České republice, ale také i v Polsku, na Slovensku, v Rumunsku nebo taky v dalších jiných zemích.

Aktuálně se nové pobočky, konkrétně zmiňovaných patnáct poboček, otevřelo také v Asii nebo v Austrálii. Firma má tedy nakročeno k celosvětovým úspěchům.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.