Citáty Elona Muska, jehož Tesla se těší ziskovému období

Citáty Elona Muska, jehož Tesla se těší ziskovému období

Automobilový svět před nedávnem vypustil informaci, že se zejména jedné automobilce opravdu velice daří. Nikdo by však nečekal, že se touto automobilkou myslí automobilka Tesla, kterou založil Elon Musk. Automobilka Tesla je totiž známá tím, že je věčně ztrátová a že ji sám Elon Musk často zachraňuje, aby přežila další rok. Jenže nyní to vypadá, že se letos automobilka Tesla zachraňovat nebude muset. Hodnoty jejich akcií totiž stouply na rekordní maximum, díky čemuž se z automobilky Tesla stala druhá nejhodnotnější automobilka světa. Před ní už je jen Toyota, která stále vévodí zmiňovanému žebříčku.  

Kdo je Elon Musk 

Elona Muska lze však i mimo tento úspěch označovat za opravdu výjimečného podnikatele, který je známý především svými revolučními nápady a také uváděním nových technologií. Elon Musk je zkrátka vizionář, který se pyšní opravdu pohádkovým jměním. Pod jeho portfolio nepatří jenom automobilka Tesla, ale také PayPal nebo společnost SpaceX, která má v plánu vysílat běžné lidi do vesmíru.  

Jelikož není pochyb o tom, že se jedná o velkého podnikatele, prozraďme si několik jeho výroků nebo citátů, které vás třeba „nakopnou” do vašeho vlastního byznysu. Jakými větami se vizionář Elon Musk proslavil po světě? 

Citáty Elona Muska 

  • “Každý produkt, ke kterému je potřebný návod, je k ničemu.” 
  • “Je v pořádku dát vaše vejce do jednoho košíku, pokud budete kontrolovat, co se v těch košících děje.” 
  • “Selhání je jednou z možností. Pokud neselháváte, nejste dostatečně inovativní.” 
  • “Lidé pracují lépe, pokud vědí, co je jejich cílem a proč. Je důležité, aby se lidé těšili z toho, že jdou každé ráno do práce. Pak si tuto práci užívají.” 
  • “Opravdu dbejte na negativní zpětnou vazbu a proste o ni, zvlášť od přátel. Jen málokdo to udělá a je to nesmírně užitečné.” 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..