Chcete stavět rodinný dům na klíč? Poznejte všechny jeho výhody

Chcete stavět rodinný dům na klíč? Poznejte všechny jeho výhody

Chcete stavět dům? Mějte na paměti, že od letošního roku se pravidla pro stavbu nemovitosti trochu změnila. Kupříkladu je třeba stavět nízkoenergetické domy, objekty s vysokou energetickou náročností už se stavět nesmí. To však možná už víte. Co však nevíte, je to, jaké jsou výhody rodinných domů na klíč. Plánujete totiž požádat firmu ORCAN GROUP s.r.o. o stavbu nízkoenergetického domu na klíč, nevíte však, jaké konkrétní výhody má ono slovní spojení “na klíč”. 

Rodinné domy na klíč jsou v poslední době velice oblíbené. Důvodem toho je fakt, že se jedná o vhodnou alternativu k rychle a kvalitně postavené nemovitosti. To je ostatně hlavní výhoda budov takzvaně “na klíč” – jejich rychlost. Rodinné domy jsou postavené prakticky za pár měsíců, jelikož se dům vlastně jen montuje. 

Nízké pořizovací náklady jsou také jednou z výhod

Možná si říkáte, že když jsou domy postavené tak rychle, tak že to bude stát pěkný balík peněz. Jenže to je omyl. S rodinnými domy na klíč se pojí také nízké provozní náklady. V porovnání s výstavbou klasické stavby mluvíme o opravdu znatelné částce, kterou můžete investovat kupříkladu do nějakého z úsporných opatření, jež ještě více sníží energetickou náročnost domu. 

S nízkou energetickou náročností takového domu na klíč se pojí ještě jedna věc, a sice že stavby na klíč jsou ve většině případů opravdu ekologické. A kromě toho, že jsou ekologické, jsou také energeticky úsporné, čímž se méně stáváte závislými na dodavatelích energií, jež neustále zvyšují své ceny za elektřinu. 

Úspora místa a většinou se jedná o zdravé bydlení

Rodinné domy na klíč bývají především dřevostavby, u nichž platí, že uspoříte hromadu místa. Obvodové stěny jsou totiž daleko užší v porovnání s těmi, které se budují u klasických zděných domů. 

Taktéž je třeba poznamenat, že dřevostavby na klíč jsou synonymem pro zdravé bydlení. Zásadně se nepoužívají materiály, které by nějak škodily lidskému zdraví nebo které by škodliviny vytvářely. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..