chcete podnikat v módě

Chcete podnikat v módě? Pak musíte zaujmout tuto ženu!

Podnikat se dneska už dá opravdu ve všem. Nejčastěji volíme obor gastronomie, protože přece jenom je to obor, který tu je a bude – lidé přece potřebují jíst. Jenže tento svět je plný konkurence, ale který obor už dneska nemá žádnou konkurenci, že ano? Velice často se však konkrétně ženy pouští do módního průmyslu, ale tento svět je opravdu jenom pro odvážné. Zaujmout zde musíte nikoliv originalitou, ale nyní už se cení hlavně všednost. Ať už se ale v tomto světě rozhodnete zaujmout jakkoliv, jasné je, že budete muset zaujmout hlavně tuto ženu – je totiž tou nejmocnější ženou v módním průmyslu.

Každý obor má své špičky v oboru. Módní průmysl má tuto ženu, která působí jako šéfredaktorka nejznámějšího amerického módního časopisu Vogue. Jedná se o Annu Wintour, která sice nevlastní žádnou značku, ale může vás doslova potopit. Není se čemu divit, když je označována za nejmocnější ženu v tomto průmyslu.

Přece jenom dneska jsme ovlivňováni opravdu různě. Nejčastěji nás ovlivňují média. Pokud se však chceme dozvědět to nejlepší o módě, sáhneme právě po časopisu Vogue, který utvoří naše názory na módní svět. Proto jistě chápete, proč se Anně Wintour přezdívá nejmocnější žena v módním průmyslu – jestli shodí vaše návrhy, vaši značku, ve světě si už neškrtnete.

Čím je proslulá?

Anna je proslulá hlavně tím, že se jí návrháři bojí – nebo spíše k ní mají respekt. Není se čemu divit, vždyť právě ona rozhoduje o tom, kdo bude na výsluní a kdo upadne do zapomnění. Nejvíce se lidem dostala do podvědomí hlavně ve filmu „Ďábel nosí Pradu“.

Tato žena je známá hlavně svým ostrým chováním a striktním názorem. Její názor má v módním průmyslu skutečně váhu. Dalo by se říct, že nikoliv návrháři, ale právě ona udává, co se nosí, co se nenosí.

Sen, který se stal skutečností

Tato žena je navíc skvělým příkladem toho, že pokud něco chcete a rozhodnete se za tím jít, tak to taky dokážete. Jejím snem bylo pracovat v časopisu Vogue a dnes je dokonce šéfredaktorkou. Pro svou kariéru se dokonce odstěhovala i do New Yorku, což se jí rozhodně vyplatilo. Nejdříve působila jako redaktorka kupodivu britského Vogue, ale od roku 1988 působí v tom americkém Vogue a udává styl.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..