Zamilované páry a vánoční dárky

Co by si měly zamilované páry nadělit pod stromeček?

Vánoce se kvapem blíží, což znamená, že je načase začít nakupovat vánoční dárky. Zanedlouho se do všech obchodních domů dostaví chaos, během kterého budou chtít lidé rychle nakoupit dárky na poslední chvilku, kdy se budou stát hodinové fronty u pokladen a kdy zboží bude naprosto vyprodané. Pokud však máte dárky ve většině nakoupené, ale ještě nevíte, co si budete darovat s přítelem vzájemně, pak byste možná ocenili tipy. Partneři by si přece měli nadělovat něco společného, aby to byl pro ně tak společný zážitek.

Je však třeba si ujasnit, jestli spolu bydlíte či nikoliv. Právě to totiž rozhoduje o tom, jaký dárek by pro vás byl vhodný.

Pokud spolu žijete:

Jestli máte svůj vlastní domeček nebo jestli bydlíte v pronájmu společně, možná si ho teprve zařizujete. V tom případě si pod stromeček nadělte například vybavení do bytu. Přece jenom postel nebo skříň není zrovna nejlevnější záležitostí, proto si ji společně nadělte pod stromeček. Nemusí to však být jenom nábytek, ale můžete si nadělit taky kuchyňské hrnce nebo pejska – i ten patří do společné domácnosti, nemyslíte?

Pokud spolu nežijete:

Jestliže spolu nežijete, možná byste ocenili, kdybyste nějakou chvilku mohli být spolu, proto si nadělte například dovolenou nebo silvestrovský zájezd. Dneska jsou silvestrovské zájezdy skutečně populární, kupuje si je leckdo a není se čemu divit, vždyť zažít silvestrovskou noc v jiné zemi než v Česku – to musí být paráda!

Samozřejmě si nemusíte nadělovat jenom silvestrovský zájezd, ale můžete si nadělit zimní lyžařskou dovolenou wellness pobyt nebo nějakou klasickou týdenní dovolenou v teple.

Samozřejmě nemusíte jezdit jenom na dovolenou, ale běžte taky za kulturou! Divadelní předplatné je stále v kurzu a pro páry je to skvělé trávení volného času. Divadelní předplatné je skvělé i pro rodiče, tudíž pokud pro své rodiče nemáte vhodný dárek pod stromeček, pořiďte jim právě toto.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..