Buďte jako Tim Cook, poznejte jeho každodenní rutinu

Buďte jako Tim Cook, poznejte jeho každodenní rutinu

Kdo je Tim Cook, to jistě nemusíme říkat. Pokud se však nezajímáte o svět moderních technologií, možná nevíte, o koho se jedná. Jedná se o šéfa multimiliardové společnosti Apple, který se nedávno setkal například s českým premiérem Adnrejem Babišem. Tim Cook je obecně považovaný za podnikatele, který moc dobře ví, jak získat náskok před konkurencí. Patří totiž k nejúspěšnějším lídrům, kteří na světě existují. I když si mnozí lidé myslí, že jeho život je jednoduchý, vždyť má jistě peněz celou hromadu, jeho život je závislý na jeho každodenních rutinách. A jeho každodenní rutina začíná přesně ve čtyři hodiny ráno.  

Každý úspěšný podnikatel ví, že pro úspěch se musí jít, nepřijde sám. Je proto nutné včas vstávat, protože jen tak vám den neuteče takzvaně mezi prsty. Pokud chcete mít za sebou produktivní den, je načase vstávat brzy ráno, jelikož ráno stihnete mnohem více těžkých úkolů než odpoledne. Nechte se inspirovat například Timem Cookem, který, jak jsme zmínili, vstává už ve čtyři hodiny ráno.  

Jak začíná jeho den 

Sám Tim Cook řekl, že po probuzení stráví chvíli čtením komentářů od uživatelů produktů Apple. Podle něj mu komentáře pomáhají soustředit se na lepší a slibnější budoucnost firmy Apple, moc dobře ví, že externí uživatelé jsou pro firmu důležití. Poté si hodinu zacvičí, jelikož mu to pomáhá vypořádat se se stresem.  

Tim Cook patří k lidem, kteří se snaží minimalizovat svůj čas strávený používáním telefonu. Pomáhá mu funkce Screen Time, která ho upozorňuje tehdy, kdy tráví na telefonu více času, než by on sám chtěl.  

Aplikace k dostání v operačním systému 

Pokud vás zaujala tato aplikace a chcete být jako Tim Cook, aplikaci či tuto funkci zabudovali i do operačního systému. Jedná se o skvělého pomocníka pro všechny, kteří chtějí bojovat se svou závislostí na chytrých telefonech. Díky funkci můžete získat množství produktivních minut navíc, jelikož nebudete rozptýlení svým mobilním telefonem. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..