gastronomické franšízy

5 gastronomických franšíz, jejichž pobočky můžete rozjet

Pojem franchising již jistě znáte. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv, kdy vám právě licence umožní podnikat například pod notoricky známou značkou, kterou je například McDonald’s. Nemusíte tedy rozjíždět svou podnikatelskou dráhu s něčím novým, s něčím neznámým, ale už se rovnou můžete vrhnout do víru podnikatelského světa. Je tolik franšíz, z nichž si můžete vybírat! Pojďme se však nyní zaměřit na ty gastronomické.

V oboru gastronomie chcete dneska podnikat každý druhý. Přece jenom se jedná o obor, který má slibnou budoucnost – jídlo bude vždycky potřeba, vždycky budeme mít hlad a hlad budete muset jídlem utišit. Gastronomické franšízy jsou opravdu hojně vyhledávané, ale taky jejich licence nejsou zrovna to nejlevnější. Pojďme si zmínit pět gastronomických franšíz, s nimiž můžete začít spolupracovat.

1) Bageterie Boulevard

Jistě znáte tuto nevšední českou verzi rychlého občerstvení. Bageterie Boulevard je naprosto fantastická. Ve své nabídce má samozřejmě především bagety, ale taky se zde najdou saláty nebo domácí limonády, které jsou oblíbené hlavně během horkých letních dnů. Jedná se o rychlé občerstvení, které není zdraví tolik škodlivé. Ceny zde jsou přijatelné.

2) Ugova čerstvá šťáva

I tato oblíbená značka se rozšiřuje pomocí franšíz. Pokud chcete podnikat v něčem zdravém, UGO je ta správná volba. Zde jsou populární hlavně „detoxikace“, kdy si lidi zaplatí tekutou stravu po několik dní.

3) Yogoterie

Poměrně nová franšíza se na trhu objevila před několika málo lety a ihned zaznamenala poměrně velký úspěch. Nejedná se o žádné nezdravé rychlé občerstvení, ale naopak je to zdravá podoba jídel či dobrot, které vás buď nasytí, nebo potěší sladký jazýček.

4) Mr. KEBAB

Kdo by nemiloval kebab! Toto nezdravé jídlo je pro mnohé mnohem lepší než hamburger a hranolky. Málokdy však najdeme v běžných stáncích tak dobrý kebab, jako mají u Mr. KEBABA. Pokud milujete kebab, tak byste měli rozhodně podnikat pod křídly této značky, která má svou stálou porci zákazníků.

5) McDonald’s

McDonald’s je asi nejznámější rychlé občerstvení vůbec. Tato značka se však taky rozvíjí a rozšiřuje na základě franšíz.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..