pes a majitelka

Pes a majitelka? To má být nerozlučná dvojka!

Dneska je svět podnikání otevřený opravdu komukoliv. Pokud máte nápad, šup s tím na trh nebo vám ten nápad brzy vyšoupne někdo naprosto jiný. Pokud se rozhodnete podnikat, pak byste měli být připraveni na konkurenci a měli byste zaujmout něčím novým. Přesně tak to udělali dvě české slečny, které naprosto rozumí módě. Rozhodli se totiž docílit toho, aby paničky se svými pejsky byly sladěny do puntíku!

Dneska většina lidí má nějakého pejska. Je to zkrátka milý společník, bez kterého bychom se cítili osamoceni. Nejčastěji si kupujeme drobné pejsky do bytů, které můžeme nosit naprosto všude. Nosíme je v kabelce do obchodů, cestujeme s nimi vlakem. Je to naprosto skvělý společník kamkoliv a kdykoliv.

Mezi nejoblíbenější plemena patří hlavně yorkshire nebo třeba čivava. A právě tito pejskové se nejčastěji oblékají do různých oblečků, aby jim třeba nebyla zima nebo aby dokonale ladili s paničkou. Jen je škoda, že bohužel pejsci nemají tolik oblečení k dispozici, a pokud ano, tak neladí s paničkou. Je to poměrně škoda, proto se dvě Češky rozhodli, že to změní.

A vznikl e-shop Demeven!

A od tohoto jednoho rozhodnutí už to bylo naprosto jednoduché. Chtělo to jenom nápady, kterých měly slečny habaděj. Dneska tento podnik uživí nejen je obě, ale taky i švadleny, které jim šijí vážně stylové oblečky na psy tak, aby pejsci ladili s paničkami.

Hlavně nyní, kdy už je venku poměrně chladno, jsou oblečky hojně kupovány. Najdou se však oblečky nejen pro malé pejsky, ale taky i pro velké rasy psů, kteří hlídají vaši zahradu za domem. Stačí si jenom vybrat to, co by se vám líbilo.

Chce to jenom nápad!

Holky jsou přesným důkazem toho, že to chce jenom jeden nápad a odhodlání jít si za svým nápadem. Pokud i vy máte nápad, zkuste ho realizovat, protože není vyloučené, že ten nápad dostane i někdo jiný a vy pak budete muset stále chodit do práce, kterou nesnášíte, protože nebudete mít jinou možnost.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..