Po 32 letech mizí první McDonald’s

Po 32 letech mizí první McDonald’s

V dnešním rychlém světě jsou rychlá občerstvení skutečně oblíbená. Není se čemu divit, dneska skutečně není čas ztrácet čas. Mnoho lidí nestíhá chodit do práce na čas, nestíhá si po večerech vařit obědy, proto se rozhoduje navštěvovat rychlá občerstvení, která jsou mnohdy spásou. Není se čemu divit, že se tedy rychlému občerstvení tak daří. K těm nejznámějších rychlým občerstvením se řadí samozřejmě i McDonald’s, kterého zná celý svět.

Tato značka rychlého občerstvení poměrně za krátkou dobu dobyla celý svět. Je to notoricky známá značka, s níž můžete dokonce podnikat i vy, pokud se rozhodnete stát se franšízantem. Pokud se rozhodnete stát se franšízantem, zaplatíte licenční poplatek a do toho podepíšete licenční smlouvy, vyhnete se tomu, že byste svou novou značku museli dostávat mezi konkurenci. Navíc už budete mít stálou škálu klientů.

Ovšem když už jsme u toho McDonald’s, je nutné zmínit, že naprosto první pobočka tohoto rychlého občerstvení už navždy zmizí.

Po dvaatřiceti letech!

Replika první franšízy této dnes už notoricky známé značky rychlého občerstvení po obdivuhodných 32 letech končí. Nacházela se v Des Plaines, bohužel už toto muzeum, kde byl dokonce i původní vývěsný štít a další původní kuchyňské vybavení, zcela zmizí.

Kde Des Plaines najdeme?

Des Plaines najdeme dneska ve státě Illionis na předměstí Chicaga. Toto místo nebylo ničím zajímavé kromě toho, že bylo doposud domovem oficiálně první franšízové pobočky globální sítě rychlého občerstvení McDonald’s. Sice se jednalo o devátou restauraci, která byla otevřena, stalo se právě z této restaurace jakési muzeum McDonald’s.

Muzeum McDonald’s bylo otevřeno konkrétně před deseti lety, kdy do té doby mohli návštěvníci do těchto prostor nahlížet jenom zvenčí. Nyní bohužel vedení tohoto franšízového konceptu rozhodlo, že muzeum může město srovnat se zemí.

Napsat komentář