Jaké zábavné parky musíme navštívit

Jaké zábavné parky jednou v životě musíme navštívit?

Na světě existuje mnoho míst, která bychom měli navštívit. Pokud se rozhodnete cestovat, tak do míst, která navštívíte, je třeba zakomponovat i zábavná parky. Mnoho lidí si myslí, že zábavné parky jsou jenom pro děti, ale i dospělí se rádi vrátí do dětských let. Na světě je hned několik takových parků a studií, která by měl jednou v životě navštívit každý z nás, a my se s nimi nyní seznámíme.

• DISNEYLAND

Každé dítě touží po tom, aby se jednoho dne vydalo do Disneylandu. Je to místo, kde ožívá dětská fantazie a kde se můžeme setkat s postavičkami z notoricky známých pohádek. Kromě princezen se zde setkáme i s řadou jiných postav, které známe z vyprávění nebo z animovaných filmů. Svět Walta Disneye je plný kouzel a motivace a inspirace.

Tento pak potěší i každého dospělého, protože přece jenom – Walt Disney je člověk, který dokázal, že lze dokázat všechno, za čím si stojíme, čemu věříme a co si přejeme. A to by měl mít na paměti každý dospělák.

• WARNER BROS.

Pokud se budete ocitat ve Spojených státech amerických, pak byste neměli minout svět filmů – svět ve Warner Bros. Entertainment. Jedná se o jednoho z největších producentů filmových a televizních děl. Ožijí zde nejen všichni ze Springfieldu, ale taky se zde setkáte s Harry Potterem nebo mnohými jinými místy, které znáte z televize nebo z filmů, jež notoricky znáte.

Nejpopulárnější jsou zde však seriálové ateliéry. Ženy mají v oblibě hlavně seriál Přátelé, kdy si sednou na ten jejich obří gauč a pijí kávu z obřích hrnků. Kromě toho jsou taky populární místa, kde se natáčela Gilmorova děvčata – i vy tak nahlédnete do Stars Hollow.

Tato studia najdete taky i v Londýně, kde se natáčel Harry Potter. Ve Spojených státech je jenom prototyp či jenom část tohoto velkého kouzelnického putování. Jestli jste však skutečným nadšencem do Harryho Pottera, navštívíte nejdříve Londýn, poté pak USA.

Napsat komentář