romantický víkend

3 tipy na romantický víkend

Doba dovolených je sice dávno za námi, ale to neznamená, že si nemůžeme dopřát nějaký hezký prodloužený víkend s milovanou osobou. Pokud třeba slavíte výročí, rozhodně byste neměli sedět doma, protože to je něco, co se musí oslavit. Přinášíme vám proto pár tipů na místa, která jsou pro romantický prodloužený víkend jako stvořená.

1) Mariánské lázně či jiné lázně v Česku

K těm nejlepším pobytům patří rozhodně ty nejvíce odpočinkové pobyty. Přece jenom většinou jedete na takový víkendový pobyt po těžce odpracovaném týdnu, kdy vás trápí hromada starostí. Potřebujete zkrátka vyprázdnit hlavu, proto jsou třeba takové wellness romantické víkendové pobyty to nejlepší pro vás.

V Česku nabízí romantické pobyty třeba lázně, a to například Mariánské lázně, jejichž nabídku najdete aktuálně třeba i na Slevomatu. Romantika ve vířivce při svíčkách je samozřejmě zaručena, stejně jako celá řada odpočinkových a příjemných procedur.

2) Zámky a zámecké hotely

Kde prožijete větší romantiku, než na zámku? Zámky a zámecké hotely nabízejí naprosto fantastické zážitky. Na zámeckých hotelech najdete většinou wellness, které vám dodají odpočinek po dlouhém pracovním a jistě vytíženém týdnu.

Většinou jsou zde nádherné apartmány, díky kterým se cítíte opravdu jako v pohádce. Je to jedno z nejlepších míst, kde můžete takový romantický víkend prožít.

3) Paříž

A pokud byste chtěli na víkend vycestovat někam daleko, měli byste zajet do Paříže. Na internetových slevových portálech najdete celou řadu zajímavých víkendových pobytů. A v Paříži přece o romantiku nebude nouze – vždyť pojedete do nejromantičtějšího města na celém širém, dalekém světě!

Většinou se o víkendu vyjíždí autobusem v noci, strávíte jeden nezapomenutelný den na pařížských památkách a poté pojedete v noci opět domů. Takto to chodí například na Silvestra, když toužíte jenom silvestrovskou noc strávit někde jinde než  v Česku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..