veletrh franchisingu

Připomínáme! Veletrh franchisingu se blíží!

Franchising je dneska velice oblíbený. Dříve se ho lidé báli, protože to bylo zkrátka něco nového, co nebudilo zrovna velkou důvěru, ale nyní už je tomuto konec. Dneska se pomocí franšíz rozšiřuje kdejaká společnost. Stát se franšízantem může stát opravdu každý. Chce to jenom vědět, jakou franšízu si vybrat. Jestliže stále nevíte (není se čemu divit, franšíz je na dnešním trhu habaděj), tak navštivte druhý ročník veletrhu FRANCHISINGU.

Už jsme vás o tomto veletrhu informovali, ale všechno by se mělo připomenout. Připomínání přece není na škodu. Už druhý ročník tohoto veletrhu se koná přesně v polovině listopadu, tedy 15. listopadu, a to v rámci Týdně podnikání.

Letošní ročník se bude trochu lišit od loňského ročníku, a to hlavně programem, který je pro vás připravený.

Co nás letos může čekat?

Kromě bohatého programu plného přednášek a nově také konference se můžete těšit na unikátní možnost dozvědět se o franšízách přímo od zástupců firem. Právě na tomto veletrhu se totiž budou hledat franšízanti, kterými můžete být přímo vy.

Své zástupce firem, kteří budou informovat o spolupráci, tu budou mít společnosti, jako jsou McDonald’s, dále taky Coccodrillo, OK Point nebo třeba Extéria, Partners či Telepizza, dále Sklizeno, Svět zdraví, Amaryllis, Naturhouse a další.

Kdo letos veletrh organizuje?

Organizace se letos ujala opět mezinárodní poradenská společnost PROFIT, která organizovala s chválou veletrh i vloni. Hlavní novinkou tohoto ročníku bude Master franšízová konference, která bude prezentovat hlavně zahraniční nabídky značek, které nabízejí master licenci.

První ročník byl opravdu příjemný a poměrně chválený. Lidé odcházeli spokojení a obohacení. Letos by se samozřejmě opět chtěla překonat všechna očekávání, proto dorazte a zhodnoťte tento veletrh i vy sami. Bude to určitě stát za to.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..