Těžba kryptoměny

Jak začít těžit kryptoměnu?

Kolem kryptoměn se točí současný svět. Jedná se o jakousi virtuální měnu, která by vás měla přivést k velkému bohatství, pokud se vám podaří ji těžit správně. Je však třeba zmínit to, že těžení kryptoměn není pro každého, je třeba světu porozumět. Pokud mu neporozumíte, měli byste se pustit do investování jiného – třeba do investování do podílových fondů či dluhopisů, což je bezpečnější investování. Virtuální měně ne každý porozumí, ale pokud jí rozumíte, nic by vám v tomto investování nemělo bránit.

V současné době se cena bitcoinu a jiných kryptoměn zvedla, což je skvělé. S rostoucími cenami těchto virtuálních měn rostou i kurzy. Pokud aktuální kurzy máte doslova pod palcem, jen to jediné, co vás od tohoto krypto-bohatství dělí, je, že nevíte, jak začít, s tím vám nyní poradíme.

1) Je třeba mít software na těžení

Základem těžení kryptoměn je software, na kterém budete těžit. Takových softwarů je v dnešní době spousta, neměli byste si však kupovat ten nejlevnější, protože je tradičně nejhorší. Nebojte se investovat například do CC Mineru (skvělé softwary poznáte i na základě recenzí ostatních uživatelů). Vždy byste měli volit prověřený program – ideálně by měl mít ověřený zdrojový kód. V tomto případě nehrozí, že by v něm byl schovaný či zakopaný malware.

2) Netěžte individuálně

Vyplatí se, když nebudete těžit samostatně, tedy individuálně. Vyplatí se přihlásit se například do takzvaných „poolů“, v nichž můžete na jedno přihlášení těžit i z více měn, což se vyplatí.

3) Mějte peněženku

Málokterý začátečník si uvědomí, že je třeba mít i svou peněženku. Ta je tu v případě, kdybyste nechtěli svůj výtěžek posílat rovnou na burzu. Výtěžek si do ní lehce vložíte, poté s ním můžete samovolně disponovat. Skvělou peněženkou je například Fearthercoin Core, která se používá pro faerthercoin.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..