internetová bublina století

Vydělávejte na internetové bublině tohoto století!

Dneska se tvrdí, že na internetu se dá nejvíce vydělat. O Youtube to však už zdaleka neplatí, hovoří se spíše o vydělávání díky kryptoměnám. Ocitli jsme se z ničeho nic v jakési bublině tohoto století, kdy se začíná obchodovat v kryptoměně – zde 100 milionů dolarů nemá žádnou reálnou hodnotu, ovšem díky tomu vznikne jakýsi systém, v němž se nakonec dají získat miliardy. Nesmyslné? Jak pro koho.

Mluvím zde například o bitconiech či jiné kryptoměně, které neustále skáčou nahoru a dolů. Tato měna představuje šanci, jak můžete takřka přes noc rychle zbohatnout, ovšem ne každý této internetové bublině rozumí tak, že se nenapálí a opravdu zbohatne.

Bitcoiny a jinou podobnou měnu zde však nebudete vysvětlovat, protože se jedná o něco zdlouhavého, co si každý, koho to zajímá, může najít na internetu. My si však pojďme zmínit hlavně ty bubliny, které jsou nejznámější a kde se poměrně hodně vydělává. Do tohoto světa mají však vstup povolen jenom ti, kteří této doslovně šílené říši rozumí. Je to trochu komplikovanější svět než svět investicí a ne každá bytost tomuto dokáže porozumět.

Pojďme si zmínit pojmy, které ti, jež se ve světě kryptoměn pohybují, moc dobře znají.

• Pandacoin

Vše se zde točí kolem pandacoinů v Panda bance, kde můžete za rok získat po uložení svých virtuálních peněz v této bance úrok až dvě a půl procenta. Jenže to se vám podaří jenom tehdy, pokud jste online a pokud má banka otevřeno. Tržní kapitalizace se odhaduje na 1,6 milionů dolarů.

• TrumpCoin

Jedná se o minci, která má podpořit současného amerického prezidenta a jeho vizi. Zde se hodnota investicí neustále mění, proto nelze přesně říct, jaká je trní hodnota či tržní kapitalizace.

• Skincoin

Kryptoměny se výrazně dotkly i světa online her, kterými je například velice oblíbená hra Counter-Strike. Právě za tuto měnu si můžete pořídit lepší vybavení, doplňky a také díky ní budete moct s ostatními jakkoliv obchodovat.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.