nezávislý finanční poradce

Vydejte se na cestu skutečně nezávislého finančního poradce díky broker poolu

Pracujete v poradenské společnosti jako finanční poradce a vaše práce vás už nebaví? Příliš se o tom nemluví, ale většina finančních poradců do tohoto bodu někdy dospěje. Je to jednoduše proto, že samotný model běžné poradenské společnosti nenabízí dostatečné možnosti pro osobní rozvoj. Pokud se ale chcete kariérně posouvat, může to být samozřejmě značně demotivující. A právě tady se potom dostáváme do situace, kdy už vlastně pouze chodíte do práce. To je možná dobré pro ty, kteří se rádi sklouznou s davem, pokud ale chcete dosáhnout vlastního uspokojení a vyšších pro vizí, není to nejlepší cesta.

Měníme zaběhnuté zvyklosti

Základním krokem tedy je vymanit se že systému klasické poradenské společnosti. Ideálně, pokud máte své vlastní cíle a umíte si organizovat čas i práci. A kam zamířit? S ohledem na posouvání své kariéry doporučujeme brokerpool, což je vlastně servisní společnost, která byť vám poskytne zázemí, které vám poskytuje i stávající poradenská firma, tak nově získáte maximální míru volnosti. Pokud jste sami motivovaní a chcete se osamostatnit, získat si vlastní klienty a budovat si vlastní reputaci, je to však velmi dobrá cesta, jak se stát dobrým finančním poradcem.

Proč je důležitá vnitřní motivace?

Základním rozdílem, který okamžitě pocítíte, je důvod, proč vlastně jste finančním poradcem. Pokud pracujete v klasické poradenské společnosti, je zde především vnější motivace, která spočívá v plnění výkonnostních tabulek. Zkrátka musíte prodat konkrétní produkty a splnit to, co se od vás očekává. Taková motivace však není ta nejlepší. Mnohem lepší je motivace, která pochází přímo od vás. Říkáme jí motivace vnitřní. Ta přichází s tím, že v rámci broker poolu máte možnost:

  • Budovat si vlastní značku
  • Hrát podle svých vlastních pravidel
  • Budovat si svou klientelu

V rámci broker poolu jste vlastně podnikatelem. Je také na vás, co prodáváte a kolik toho prodáte. Naší motivací musí být vyšší provize a spokojený zákazník, nikoliv nutnost splnit něco, co vám někdo jiný řekne. Velmi motivující je možnost budovat si své vlastní kmenové klienty, které si můžete kdykoliv vzít s sebou, pokud se rozhodnete broker pool opustit.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..