veltrh franšízingu

Veletrh franchisingu se blíží! Buďte jeho součástí!

Když se světu ukázal franchising, nikdo mu zrovna dvakrát nevěřil. To však nevadí, vždyť to chtělo čas. Během let, co společnosti podnikají na základě franchisingu, se tento způsob podnikání rozkvetl, rozvíjel se a dnes už mu věří takřka každý. Lidé rádi podnikají pomocí něj a startují tak svou podnikatelskou dráhu už pod známou značkou, kterou už má vrytou do paměti každý zákazník, který podnik navštěvuje i ten, který do podniku nikdy nevstoupil.

Právě franchising je dnes velice populární a zajímá se o něj i ten, kdo nikdy v životě podnikat nechce. Ovšem názory se mění – člověk, který nemění své názory, je hloupý – proto je dost možné, že i ti, kteří jsou už dlouhé roky pevně rozhodnuti nepustit se do světa podnikání, podlehnou, pokud navštíví letošní ročník veletrhu franchisingu.

Letos se bude jednat už o druhý ročník tohoto veletrhu. Doufá se ve stejně kladný ohlas, jako tomu bylo vloni.

Kdy se letošní ročník koná?

Letos se veletrh franchisingu bude konat 15. listopadu. Bude to nejen pro franšízory a franšízanty, ale také pro ty, kteří se zajímají o franšízové podnikání, které toto podnikání baví a neustále udivuje. Je to velice výjimečná příležitost, která se opravdu koná jenom jednou za rok. Letošní rok vás nově bude čekat i franšízová konference.

Kdo bude letošní ročník organizovat?

Letošní ročník bude organizovat opět česká pobočka mezinárodní společnosti PROFIT, která se loni mohla radovat z velkých úspěchů a kladných ohlasů. Letos veletrh nabídne mnohem více, opět se budete moct setkat s významnými franšízory, budete moct celodenně jednat a diskutovat s těmi, kteří vás zajímají a inspirují. Možná si dokonce domluvíte i budoucí spolupráci.

Program bude velice bohatý. Mimo diskuzí a zmiňované konference se můžete těšit taky na řadu přednášek a workshopů, které vás mohou posunout dál.

Napsat komentář