Zaměření firmy Extéria

V čem pomáhá podnikům a živnostníkům firma Extéria?

Víte, že firmy, drobní živnostníci, zdravotnictví, školství i státní správa musí mít vyřešeno BOZP a PO? Jedná se o zákonné povinnosti, které každý podnikatel musí mít vyřešené, jinak ho v případě neohlášené kontroly ze státní správy čeká nemilosrdně vysoká pokuta, která se může dostat až do výše několika set tisíc korun. Z průzkumů vyplývá, že až čtyřicet procent podnikatelů nemají ani zdání o tom, co to bezpečnost práce na pracovišti či požární ochrana je. Nevědomost je však může dostat do nepříjemných malérů, pokud se nesvěří do rukou firmy Extéria.

Společnosti Extéria na trhu působí už dlouhých sedm let. Poskytuje pomoc podnikatelům s bezpečností práce a požární ochranou, díky Extérii je možné vypořádat se s neohlášenou kontrolou se stoprocentní úspěšností. Abyste byli o kvalitě firmy přesvědčeni, přinášíme vám tři důvody, které jsou rozhodující.

1) Kvalitní služby

Svými kvalitními službami je firma proslulá. Do nabídky služeb patří kvalitní telefonická podpora, profesionální technici, kteří jsou klientům vždy k dispozici, dále také zpracování veškeré dokumentace týkající se bezpečnosti práce nebo požární ochrany či zajištění pravidelného školení pro zaměstnance.

2) Nízké ceny

V porovnání s konkurenčními firmami je firma Extéria tou nejlevnější na trhu. Je nutné však dodat, že nízké ceny nemají žádný dopad na kvalitu nabízených, poskytovaných služeb společnosti. O to víc je společnost atraktivnější pro potencionální budoucí klienty.

3) Kladné reference

V současné době má firma tisícovky spokojených klientů v Česku i na Slovensku. Stovky z nich své zkušenosti a názory na firmu vyjádřily na sociálních sítích nebo na internetu. Nebudete muset dlouho pátrat a narazíte na hromadu kladných referencí a recenzí, v nichž jsou popsány objektivní názory stálých i bývalých klientů.

One Comment

  • Karel napsal:

    Kvalitní služby za skvělou cenu. Nemohu nic jiného, než firmu Extéria mile doporučit.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.