místnosti patro na spaní

Utvořte si v místnosti patro na spaní

Malé byty jsou velmi krásné a útulné. Hodí se zejména pro jednotlivce, kteří mají své domácí mazlíčky. Pokud jste opravdu sami či maximálně se svým domácím mazlíčkem ve formě kočky nebo pejska, jednopokojový byt vám bude plně stačit. Možná se vám však bude po chvilce zdát, že je to pro vás malé, protože nevíte, kam máte soustředit postel či jídelní stůl.

Přece jen byste chtěli i obývací pokoj, ale stejně se jedná o něco, co už se do tak malého prostoru nevejde, a tak se rozhodnete zkusit to tak, že si koupíte gauč a budete spát na rozložené pohovce. Jenže toto je celkem nepříjemná záležitost, protože spaní na pohovce nebývá vždy nejpohodlnější. Bolavá záda vás následně stejně doženou k tomu, abyste si koupili postel, protože právě pouze díky ní se naprosto skvěle vyspíte, aniž by vás cokoliv bolelo. Otázka však zní, kam tu postel dát, aby byl zachován i obývací pokoj?

Jedno řešení tu je!

Jestli si myslíte, že není žádného řešení v tomto případě, tak se mýlíte. Naštěstí nyní v každém magazínu o bydlení nebo tehdy, kdy si budete pročítat nejnovější moderní trendy, které si nutně musíte pořídit do domácnosti, abyste žili v opravdu stylové domácnosti, najdete právě toto řešení, které vám nijak nezmenší váš prostor, přesto však zabuduje do vašeho jednopokojového bytu nádhernou postel. Tím řešením je postelové patro!

Patro na spaní se stalo v poslední době opravdu unikátní a je naprosto skvělé. Musíte ho jednoznačně mít, pokud se rozhodnete bydlet v tak maličkém bytě či garsonce. V zimě vám tam bude příjemně teploučko, možná jen v létě se budete potýkat s tím, že se bude nahoře v patře držet horko. Jenže během horkých letních dnů bývá horko a dusno naprosto všude, nejen v posteli v patře, ale také běžně v obyčejné lóži. Navíc na schody, které povedou k posteli, si můžete ověšet přes Vánoce světýlka či si můžete skvěle doplnit doplňky právě na jednotlivé schůdky. Vše je o vaší fantazii.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..