stravenky

Úspěch stokorunových stravenek roste raketovým tempem

Firmy si chtějí své zaměstnance udržet, a tak se nebojí přidávat nové a nové benefity. Nejvíce ceněným benefitem je však ten v podobě stravenek. I když se stále najdou ti, kteří stravenky nemají, drtivá většina zaměstnanců stravenky dostává. Právě ti se radují z nástupu stokorunových stravenek. Dříve byly stravenky šedesátikorunové až osmdesátikorunové, stokorunová stravenka je tak mnohem lepší benefit, který mimo jiné dostávají i brigádníci firem.

I když si firmy mysleli, že nástup stokorunových stravenek bude trochu pomalejší, mýlili se. O stokorunové stravenky byl opravdu obrovský zájem, ale samozřejmě musíme podotknout, že se najdou i odpůrci tohoto benefitu. Ostatně to není nic nového pod sluncem, že se najdou i ti, kteří nesouhlasí či jsou nespokojeni.

Kolik zaměstnanců v současné době dostává stokorunové bankovky?

Z aktuálních průzkumů vyplývá, že stokorunovou bankovku dostává dnes zhruba jedenadvacet procent zaměstnanců. Z toho tedy vyplývá, že firmy přidaly každému svému zaměstnanci zhruba patnáct korun.

Čím dál více zaměstnanců se do zaměstnání, kde jsou stravenky nabízeny, uchyluje.

I brigádníci je oceňují

Jak již bylo zmíněno, stravenky dnes dostávají i brigádníci. Nemůžeme se tomu divit, vždyť stravenky jsou naprosto stejný benefit, jako je například pružná pracovní doba nebo firemní školka. Pro brigádníky se však jedná o mnohem atraktivnější benefit, který využijí.

Ještě u vás nejsou stravenky?

Sice stokorunovou stravenku dostává zatím jen jedenadvacet procent zaměstnanců, necelých padesát procent zaměstnanců stravenky dostává. Pokud se však neřadíte mezi zaměstnance, které se pyšní stravenkami, nezoufejte. Je pravděpodobné, že se stravenky brzy do vašeho podniku dostanou. Přece jen si zaměstnavatelé své zaměstnanci chtějí držet mnohými způsoby. Stravenky jsou jistým důvodem, proč ve firmě zůstat.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.