franšízy vzdělávání

Tři franšízy v oboru vzdělávání, které jsou přímo pro vás

Pokud přemýšlíte nad tím, že začnete podnikat, pak byste měli podnikat pod nějakou značkou, která už existuje – která má své stálé klienty. Nebudete muset tak zdlouhavě zápasit s konkurencí, budete se jenom starat o klienty, kteří k vám půjdou, protože už vědí, co od vás čekat. Takto se dá podnikat na základě franšízy. Franšízy dneska najdeme opravdu v jakémkoliv oboru, dokonce i ve vzdělání.

Firmy na základě franchisingu podnikají z jednoho prostého důvodu – mohou se rozšiřovat, aniž by hlavní vedení jakkoliv zasahovalo. Od toho tu jsou franšízanti, kteří budou řídit samotnou pobočku na základě licenčních smluv, které umožní používat notoricky známou značku.

Pokud vás podnikání na základě franchisingu nadchnulo a chtěli byste mít svou vlastní franšízu například v oboru vzdělávání, přinášíme vám tři franšízy z tohoto oboru.

1. Malý muzikant

Malý muzikant – to vlastně není tak úplně společnost, ale jedná se spíše o hudební školu, která funguje na základě franšízového systému. Jedná se o hudební školu, v níž se nabízejí dětem různého věku výukové programy, které mají podpořit jejich hudební talent. Většinou se tato škola angažuje v mateřských školách nebo v rodinných centrech.

2. Brick by Brick

Tento koncept vzdělávání se zaměřuje na vzdělávání kostkami LEGO a pochází ze Spojených států amerických. Vzdělávací programy jsou pro děti od dvou do deseti let a probíhají vždy s kostkami, díky kterým se děti učí různým dovednostem.

3. Bricks 4 Kidz

I tato společnost se zaměřuje na vzdělávací programy dětí s kostkami LEGO. Vzdělávací program dává dětem možnost se učit, stavět si, hrát si – podporuje jejich kreativitu, fantazii, talent. Koncept tohoto vzdělávacího programu je postaven na vlastních modelových pláncích, které jsou navrženy inženýry a architekty. Jsou nápadité a nejsou jednoduché, tudíž se dětem rozvíjí i jejich logické myšlení.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..