Tipy, jak zvládnout stěhování hravě a bez stresu

Tipy, jak zvládnout stěhování hravě a bez stresu

Stěhování v Praze nebo v jiném městě není zrovna oblíbenou činností. Lidí mají činnost spojenou se stresem a ztrátou času. Abyste však nyní na stěhování vyzráli, v ideálním případě si zavolejte na pomoc stěhovací službu, díky které ušetříte nejen čas, ale také nervy, a dokonce i peníze. Nebudete totiž muset jezdit tam a zpátky xkrát, ale přestěhujete se daleko rychleji. Než však stěhováky zavoláte, máme pro vás několik tipů, jak zvládnout i namáhavé balení.

Nejdříve si však zajděte na nákup, protože se vám bude hodit rovnou několik věcí. Těmito věcmi myslíme papírové krabice, bublinkové fólie, také izolepy a samozřejmě samolepky a štítky, díky kterým budete vědět, co se ve které krabici nachází. A nesmíme zapomenout na pytle do koše a provázky, ty se taktéž mohou hodit. 

Vždycky si všechno označte

Jedna věc je rychlé zabalení, druhá věc je následné vybalování. Jelikož po celém dni stěhování budete toužit jenom po odpočinku, nezapomeňte si jednotlivé krabice nadepsat. V ideálním případě si do jedné krabice schovejte všechny potřebné věci, jako je kartáček na zuby, spodní prádlo, ručník a sprchový gel. 

Jedna krabice by měla být takovým nouzovým zavazadlem, do kterého schováte zkrátka všechno, co budete během následujících hodin potřebovat. Ostatní krabice si taktéž nadepište a postupně je vybalujte podle jejich důležitosti. Například sezonní oblečení můžete nechat zabalené déle, vybalujte dříve nádobí. 

Pozor na křehké věci

Při balení si dejte pozor především na křehké věci. Nechcete přece přijít do nového příbytku s krabicemi plnými střepů. V tomto případě oceníte mít po ruce bublinkovou fólii, do které zabalíte jednotlivé kusy nádobí. I když to bude práce na delší dobu, vyplatí se to. Vyhnete se rozbitému nádobí a následovné ne zrovna malé investici. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..