svět zdraví

Svět zdraví – tyto výživy chtějí i do Německa

O tom, že franšízový nápad podnikat na základ licenčních smluv naprosto zaujal i české společnosti, o tom už není žádných pochyb. Českých firem, které jsou součástí franšízového systému, stále přibývá a je to jenom dobře, protože právě takové společnosti mají našlápnuto k tomu, aby je jednou znal naprosto celý svět. Pokud se totiž rozhodnou jednou začít podnikat na základě franchisingu, mají o rozkvět postaráno, protože se jim franchisanti jednoznačně jenom pohrnou, pokud tedy dokážou,že se jedná o firmu, která vykazuje jakýsi potenciál.

Takový potenciál vykázala i společnost, která se zaměřuje na síť výživových poraden. Jedná se o společnost Svět zdraví, která má opravdu našlápnuto na to, aby ji zanedlouho znal naprosto celý svět. Její provozovny jsou nyní ke shledání například nejen u nás, ale také na Slovensku, v Polsku. Teď si však na svá bedra vzala obrovskou výzvu – chce se dostat do Německa! Ovšem tato společnost rozhodně zaujme. Její meziroční růst se vždy pohybuje kolem padesáti procent, proto její úspěch je takřka zaručený!

Jak to má tato firma s franchisingem?

Tato firma však za svůj rozkvět a neustálé rozšiřování vděčí právě franchisingu. Díky tomu se totiž neustále hledají ti, kteří by se chtěli podílet na rozkvětu této společnosti. Jejich rozšíření ale mnohdy neprobíhá tak hladce, jak by si představovali. Vyjednávání s německými franchisanty je jedno z nejvíce komplikovaných, jaké vůbec pamatují. Smluvní podmínky jsou totiž hlavním problémem, který nejde tak snáze vyřešit.

Dlouhé vyjednávání a neustálý nesouhlas s licenčními podmínkami – přesně to provázelo tuto společnost tehdy, kdy se pokoušela o zaujetí franchisantů v Německu. Muselo se pracně a složitě předělávat skoro všechno, co stálo ve franšízových smlouvách, protože díky velkému zájmu ze strany Světa zdraví se Německu přizpůsobilo. Vyhovělo se tedy jejich požadavkům a ještě než se společnost dostane do Německa v plné své parádě, musí se ještě vyřešit reklama na tamním internetu, která má opět trochu jiná pravidla, než ten internet u nás. Snad se tedy takové komplikace vyplatí!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..